În Orşova, oamenii au ajuns să se încălzească ilegal. Primar: "Recomand să nu se reclame"
Locuitorii din Orșova sunt nevoiți și iarna aceasta să se încălzească tot cu ajutorul lemnelor.
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›