Britney Spears are planuri mari pe 2009: sa nu-si mai roada unghiile

60204091

Cantareata a declarat ca si-ar dori sa aiba mai multa grija de mainile ei in anul ce urmeaza si mai ales sa renunte la obiceiul de a-si roade unghiile, pentru a le putea purta lungi si vopsite.


Prioritatea lui Britney Spears in anul 2009 sunt unghiile si depasirea tuturor problemelor pe care le-a avut in trecut, anunta Mediafax. Si daca nu-i iese? Nu-i bai, marturiseste cantareata cunoscuta pentru rapiditatea cu care isi uita angajamentele luate. 

"Mi-ar placea ca in viitor sa incetez sa imi mai fac atat de multe griji, deoarece de obicei imi fac griji din orice", declara Britney. Se pare insa ca acest lucru nu a fost valabil si in cazul propriilor ei copii, Sean Preston si Jayden James, a caror custodie a si reusit sa o piarda anul acesta.

In 2007, Britney era o aparitie frecventa in presa de la Hollywood. Aceasta a aparut in public cu craniul complet ras, apoi a purtat o peruca roz si a inceput sa foloseasca un fals accent britanic. 

Britney Spears a fost internata la psihiatrie, a pierdut custodia copiilor, iar tribunalul american a hotarat ca averea artistei sa fie administrata de tatal ei. In plus, dupa aparitia cartii mamei ei, am aflat ca Britney s-a apucat de bautura la 13 ani, si-a pierdut virginitatea la 14 si la 15 era deja consumatoare de droguri. Citeste aici portretul stirileprotv.ro: Gala 2008: Vedete care au luat-o razna!

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A ajuns de nerecunoscut! John Cena, idolul copiilor din anii 2000, transformare radicală
FOTO A ajuns de nerecunoscut! John Cena, idolul copiilor din anii 2000, transformare radicală
Citește și...
Taylor Swift şi Travis Kelce s-ar fi căsătorit în secret, înaintea petrecerii fastuoase de la Madison Square Garden

Cântăreața Taylor Swift și sportivul Travis Kelce s-ar fi căsătorit  deja, înainte de marea lor petrecere de la Madison Square Garden, au declarat mai multe surse în exclusivitate pentru Page Six.

Adelina Pestrițu se alătură PRO TV și va prezenta reality show-ul Burlacii: Foc în Paradis

Adelina Pestrițu se alătură echipei PRO TV și va fi prezentatoarea noului reality show Burlacii: Foc în Paradis, un format care va aduce în prim-plan povești autentice de dragoste, alegeri neașteptate și experiențe.

Selly, precizări despre Nibiru, noul oraș al divertismentului de pe litoral. Ce îi așteaptă pe vizitatori

Senzația verii de pe litoralul românesc se pregătește să primească primii vizitatori dezvoltat ca un oraș al divertismentului, Nibiru își deschide porțile în două săptămâni, cu evenimente, concerte, spectacole și activări programate de luni până duminică.

Recomandări
În ciuda acuzațiilor aduse familiei Pașca din Bihor, alți pacienți au venit să stea în cămin, trimiși de angajați din spitale

Familia Pașca, pe care procurorii DIICOT o acuză de trafic de persoane și constituirea unui grup infracțional organizat, s-a întors la Bihor.

LIVE: Au început funeraliile lui Ali Khamenei. Până la 20 de milioane de oameni, așteptați la omagiul fostului lider iranian

Sâmbătă, 04 iulie, este prima zi a funeraliilor care vor dura mai multe zile, dedicate fostului Lider Suprem al Iranului, ayatollahul Ali Khamenei. Acesta a fost ucis într-un atac aerian, la începutul războiului din Iran.

Rusia a anunțat că a cucerit unul dintre ultimele bastioane de pe drumul către marile oraşe din Donbas, Ucraina

Kremlinul a revendicat vineri cucerirea de către armata rusă a oraşului Kostiantînivka din estul Ucrainei, o poziţie fortificată a forţelor Kievului situată pe drumul care duce spre ultimele oraşe mari din Donbas.