70 de melodii noi pentru albumul lui Beyonce

60164197

Pe Beyonce a luat-o valul pe cand pregatea noul ei album. A inregistrat peste 70 de melodii diferite. Nu toate o sa apara, insa, pe piata.

Cantareata a muncit in studio peste un an pentru aparitia noului ei album, mult mai mult decat pe vremea cand era in trupa Destiny's Child.

Lansarea oficiala va fi pe 18 noiembrie, iar Beyonce a vrut sa demonstreze tuturor ca isi merita locul doi din clasamentul celor mai bine platiti artisti.

In plus, artista subliniaza ca a evoluat si ca vrea ca oamenii sa vada cat e de complexa ca artista acum.


Articol recomandat de sport.ro
„Țineți minte acest nume!” Puștoaica de doar 15 ani din România care i-a impresionat pe cei de la European Athletics
„Țineți minte acest nume!” Puștoaica de doar 15 ani din România care i-a impresionat pe cei de la European Athletics
Citește și...
Peste 50.000 de oameni au vizitat NIBIRU în prima zi de la deschidere. Începe oficial sezonul de evenimente

NIBIRU și-a deschis oficial porțile cu 50.000 de vizitatori în prima zi, inaugurând cel mai mare proiect privat de entertainment de pe litoral.

Cauza morţii actorului Sam Neill a fost dezvăluită. „De această dată corpul lui nu a mai putut lupta”

Actorul Sam Neill a murit din cauza unei pneumonii, a anunțat reprezentantul său, citat de The Guardian.

Nibiru, prima stațiune de entertainment de pe litoral și una dintre cele mai mari din Europa, se deschide joi

NIBIRU își deschide oficial porțile joi, 16 iulie și dă startul verii pe litoralul românesc. 

Recomandări
Cine sunt bugetarii care vor primi 2.000 de lei în plus la salariu, după noua lege. Problema apare la sporuri

După o discuție de aproape 2 ore la Palatul Cotroceni, vineri a apărut o nouă variantă a legii salarizării. 

România a cumpărat 12 elicoptere Airbus H225 M Caracal. Ce a mai intrat în achiziția de peste un miliard de euro

România a cumpărat cu peste un miliard de euro 12 elicoptere multi-misiune Airbus H225 M Caracal și 12 radare de supraveghere aeriană. 

Directoarea care făcea ciocolată la serviciu nu a comentat situația, însă colegii i-au sărit în ajutor: E o bucătărie comună

Este scandal cât casa în Ministerul Transporturilor. Directoarea Centrului Național de Calificare și Instruire Feroviară (CENAFER) este acuzată că prepara ciocolată artizanală chiar în sediul instituției, apoi o vindea pe Facebook.