Regina si Cosmin s-au casatorit!

60227461

Regina si Cosmin din telenovela de la Acasa TV s-au casatorit!



Regina a fost atat de fericita, incat a simtit ca pluteste. Iubirea i-a dat aripi si a facut-o sa se viseze deja pasind in fata altarului in rochia de mireasa.

Nu a fost pentru prima data cand actorii Diana Dumitrescu si Bogdan Albulescu de la Acasa TV au spus DA in fata altarului. El s-a cununat religios in viata reala, iar ea a mai trait aceasta experienta, tot pe platourile de filmare. 

Emotiile cele mari si adevarate o asteapta si pe Diana, logodita cu Ducu Ion.

Articol recomandat de sport.ro
Ștefania Uță, campioană mondială cu triplu record! Românca nu are rival în lume la 400 metri garduri
Ștefania Uță, campioană mondială cu triplu record! Românca nu are rival în lume la 400 metri garduri
Citește și...
Cine s-a imbracat cel mai prost la Oscaruri, de-a lungul anilor?

Cand e vorba sa te imbraci aproape in fiecare zi diferit pentru tot felul de evenimente, la care ochii sunt atititi asupra ta, mai faci si greseli!

Cele mai frumoase rochii purtate vreodata la Oscaruri!

Se apropie cu pasi repezi marea seara a Oscarurilor. Vedetele isi fac deja griji ce rochii vor purta, care sunt pantofii potriviti si bijuteriile asortate.

Tu ai cumpara un oras cu patru locuitori?

Sunt timpuri grele, dar chiar intr-atat sa-ti scoti orasul la vanzare? Ei bine, da, se intampla in Texas.

Recomandări
Cazul ambulanței din Cluj scoate la iveală lacunele legii. Un clip fals poate fi șters de autorități abia după 10 zile

Imaginile, ori informațiile false pot să provoace panică, să pună oameni în pericol și, în cazuri extreme, chiar să ducă la violență. 

Alertă după ce doi bărbați s-au apropiat prea mult cu o șalupă de barjele scufundate în Dunăre. Polițiștii au împânzit zona

Un incident petrecut la Izvoarele în zona barjelor scufundate în Dunăre a pus în alertă autoritățile. 

TAROM va primi primul Boeing 737 MAX până la finalul acestei luni. Aeronava „Mircea Lucescu” a trecut zborul de test

Până la finalul acestei luni, primul Boeing 737 MAX ar urma să ajungă în flota TAROM. Avionul care a fost botezat Mircea Lucescu după marele antrenor român, a trecut de zborul de test și poartă deja însemnele operatorului național.