Inscrierea la "Frumusete pe muchie de cutit", motiv de inselaciune

60419620

Dupa trei sezoane de succes, cu povesti emotionante, transformari uluitoare, destine schimbate, dar si audiente de top, emisiunea ”Frumusete pe muchie de cutit” a ajuns la final.

Succesul foarte mare al emisiunii s-a reflectat si in numarul impresionant de mesaje, scrisori si comentarii primite din partea publicului.

In ultimul timp ne-au fost semnalate de catre telespectatorii Pro Tv si cateva tentative de inselaciune. Mai multe persoane au fost contactate de presupusi reprezentanti ai show-ului, care promiteau inscrierea intr-un nou sezon contra achitarii unor sume de bani.

Avertizam pe toti telespectatorii care primesc astfel de mesaje ca ele nu vin din partea reprezentantilor emisiunii sau ai postului Pro Tv si, prin urmare, ii sfatuim sa nu dea curs unui astfel de demers.

Emisiunea ”Frumusete pe muchie de cutit” nu se regaseste in grila de toamna a Pro Tv, iar inscrierile la acest show au fost intotdeauna gratuite.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Patricia de la Amadeus si Vlad Mirita adora sa calareasca

Pe langa pasiunea pentru violoncel, Patricia adora animalele si isi petrece timpul in compania lor ori de cate ori este posibil.

Giorgio Armani, prezentare de senzatie la Saptamana Modei de la Milano

El a sedus asistenta cu defilarea unor printese ale desertului, imbracate din cap pana-n picoare intr-un albastru metalic. Spectatorii putusera admira si lookul agresiv-tribal propus de Roberto Cavalli.

Raiul gurmanzilor! Festivalul iubitorilor de fursecuri, la New York

Veniti, oameni buni, sa mancati pe saturate fursecuri de ciocolata pufoase si delicioase. Cam in acesti termeni si-au laudat marfa si i-au ademenit pe pofticiosi cofetarii prezenti la festivalul dedicat, la New York, prajiturilor "whoopies".

Recomandări
Primul spital construit ”de la zero” în Cluj. FOTO: Cum arată noul centru de patologie vasculo-cerebrală și neurochirurgie

Noul Centru de patologie vasculo-cerebrală și neurochirurgie din cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență Cluj, una dintre cele mai importante investiții în domeniul medical realizată din fonduri europene, a fost inaugurat în Cluj-Napoca.

Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Trump anunță „cel mai mare acord petrolier din istorie” cu Venezuela: „Va reduce considerabil prețul benzinei”

Preşedintele american Donald Trump a anunţat vineri încheierea unui acord în sectorul petrolier cu Venezuela, în virtutea căruia Statele Unite ar urma să-şi dubleze rezervele de petrol, transmit AFP şi Reuters.