Mugur Mihaescu, scos din minti si la un pas sa sara la bataie. "Bai, tu esti prost?"
16-12-2013
|
19:01
"La Maruta" i-a facut o farsa lui Mugur Mihaescu, de la "Vacanta mare". Cei trimisi de Catalin Maruta au reusit sa-l enervezi rau pe Mugur, care era cat pe ce sa-i ia la bataie.
Gelu Macelaru si Titi Festila, "macelarii" lui Maruta, s-au dus sa-i livreze acasa lui Mugur Mihaescu o cantitate de carne pe care el nu o comandase, dar si un porc viu.
Cei doi colaboratori ai lui Maruta au reusit sa-l scoata pe Mugur Mihaescu din sarite.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: ABC News
Etichete:
farsa,
la măruță,
mugur mihaescu,
Dată publicare:
16-12-2013 17:57
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Recomandări
S-au băgat banii la partide. PSD, AUR și PNL au încasat cele mai mari fonduri de la bugetul de stat
Statul român a făcut plăți de aproape 14,5 milioane de lei către opt partide politice în primele zile din 2026, potrivit unui comunicat al AEP. Cei mai mulți bani de la bugetul de stat au încasat PSD, AUR și PNL.
Reuters: SUA retrag o parte din trupe din bazele cheie din Orientul Mijlociu, ca măsură de precauţie
Statele Unite retrag o parte din personal din bazele-cheie pe care le are în Orientul Mijlociu, ca măsură de precauţie, având în vedere tensiunile regionale, a declarat pentru Reuters un oficial american, sub condiţia anonimatului, potrivit News.ro.
Guvernul stabilește criteriile de prioritizare a proiectelor din Programul național de investiții ”Anghel Saligny”
Guvernul va stabili în şedinţa de miercuri, prin hotărâre, criteriile de prioritizare a solicitărilor de transfer pentru Programul naţional de investiţii "Anghel Saligny" în 2026.