Iulia Vantur este DJ ProFM pentru o zi!

60405167

Iulia Vantur abordeaza pentru o zi o noua postura: aceea de DJ ProFM. Vineri, 12 februarie, frumoasa vedeta ProTV va prezenta alaturi de Claudiu Sara emisiunea “Alarma”.

Intotdeauna mi-am dorit sa fac radio, asa ca invitatia celor de la ProFM nu a putut decat sa ma bucure foarte tare. In plus, echipa de la “Alarma” este nemaipomenita, baietii sunt plini de viata si imi dau o energie foarte buna. De asta imi si place sa-i ascult in fiecare dimineata”, a declarat Iulia.

Noua experienta nu este lipsita de emotii, avand in vedere ca de aceasta data Iulia nu vine in studioul ProFM pe post de invitat, ci de DJ, si se va afla in emisie timp de 2 ore, incepand cu ora 08:00.

Alaturi de Iulia Vantur si Claudiu Sara, in studioul emisiunii va veni si Cristina Spatar, care isi va lansa in premiera la matinalul de la ProFM noua piesa, “Belive”.

Articol recomandat de sport.ro
A dezvăluit relația cu Cristiano Ronaldo după nunta fotbalistului cu Georgina Rodriguez: ”E de prost gust!”
A dezvăluit relația cu Cristiano Ronaldo după nunta fotbalistului cu Georgina Rodriguez: ”E de prost gust!”
Citește și...
Premiera stralucitoare la Los Angeles!

Un film intesat de staruri a avut parte de o premiera cu participare la fel de selecta, marti la Los Angeles. Julia Roberts, Demi Moore, Jennifer Garner si Jessica Alba sunt doar cateva dintre numele grele care auy pasit pe covorul rosu.

Beyonce si Alicia Keys, sexy in mahalalele din Rio de Janeiro!

Ne-a aratat cat de frumusica poate sa fie la primele ore ale diminetii, acum ne arata si cat de bine o prinde look-ul latino-american! Si nu doar pe ea, ci si pe colega de breasla Alicia Keys.

Adela Popescu si Mihai Petre, prima secventa de dragoste in Aniela!

Intr-o epoca in care regulile de conduita sunt foarte stricte, Aniela (Adela Popescu) si Radu (Mihai Petre) trec peste rigorile impuse de societate, isi asculta inima si traiesc prima lor noapte de dragoste, in episodul din 11 februarie, din "Aniela".

Recomandări
Dunărea a secat atât de mult încât bacurile nu mai pot circula. Pe alocuri apa ajunge până la genunchi

Seceta de pe Dunăre pune în pericol circulația cu bacurile. Mai mulți operatori au anunțat că au suspendat trecerile după ce nivelul apei a scăzut la un nou minim istoric.

Filmul „Nu e locul tău aici”, cu Adrian Văncică în rolul principal, marele câștigător al Festivalului de Film de la Locarno

„Nu e locul tău aici”, regizat de Florin Șerban, a câștigat la Festivalul Internațional de Film de la Locarno Leopardul de Aur/Marele Premiu, Premiul Europa Cinemas Label și o Mențiune specială pentru interpretare.

Paturi goale și cheltuieli uriașe în spitalele mici. În unele unități, peste 90% din venituri se duc pe salarii

Unul din 3 paturi pentru pacienții acuți rămâne neocupat în spitalele din România deși marile unități de urgență sunt frecvent supraaglomerate.