Greseala de neiertat, pe covorul rosu. Cum s-a prezentat Beyonce la lansarea documentarului ei. FOTO

×
Publicitate

Beyonce Knowels nu a ascuns nimic pe covorul rosu, la lansarea documentarului despre propria viata. Nici formele voluptoase, nici...faptul ca nu era epilata.

Beyonce a purtat la evenimentul care a avut loc in New York o rochie apreciata de criticii de moda, cu un decolteu adanc. Mulata pe trupul cantaretei, tinuta a lasat putin imaginatiei. Artista chiar a reusit sa evite un rusinos accident vestimentar, pastrandu-si tinuta dreapta tot timpul.

Rusinos a fost insa altceva. Cu toate ca a avut grija ca imbracamintea si machiajul sa fie impecabile, Beyonce a uitat un element important: sa se epileze, scrie thesun.co.uk.

Chiar daca a parut intr-o dispozitie de zile mari, cantareata a admis ca a avut emotii dupa ce si-a deschis sufletul in documentarul HBO Life Is But A Dream.

Beyonce a admis ca, inainte sa bata palma pentru film, s-a consultat atat cu mama ei, cat si cu sotul Jay-Z.

Beyonce - 3

 

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
"Sunt total devastata si disperata". Lady Gaga, diagnosticata cu o forma severa de boala

Lady Gaga a anuntat sufera de o inflamatie severa la nivelul articulatiilor, din cauza careia nu poate sa mearga si care a obligat-o sa isi amane o serie de concerte din sectiunea nord-americana a turneului ei mondial.

Nimeni nu a crezut ca frumoasa vedeta de la Hollywood ar putea fi surprinsa vreodata in acest club

Tanara actrita Amanda Seyfried, in varsta de 27 de ani, s-a aflat zilele trecute la Berlin, la premiera peliculei "Lovelace". Vedeta a vrut sa vada cum e si prin cluburile de noapte ale orasului.

"In sfarsit, un favorit la Ursul de Aur." Filmul lui Calin Netzer,Pozitia copilului,laudat la Berlin

"In sfarsit, un favorit la Ursul de Aur" Asta a titrat presa germana, dupa ce luni seara criticii au laudat filmul regizorului roman, Calin Netzer.

Recomandări
Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Ultimul weekend de vară aduce peste 120.000 de turiști la mare. Septembrie vine cu vreme bună și prețuri mai mici

Ultimul weekend de vară aduce peste 120 de mii de turiști pe litoralul românesc, potrivit reprezentanților patronatelor din turism.

Comenzile din China s-au prăbușit după noile taxe. În România, numărul coletelor din afara UE a scăzut chiar și cu 50%

La aproape două luni de la intrarea în vigoare a taxei europene pentru comenzile din afara Uniunii Europene, numărul coletelor venite din China a scăzut chiar și cu 50%.