Stirile Pro TV cu Oana Andoni - 28.08.2009

×
Publicitate

In cautarea adevarului, familia lui Michael Jackson a cerut inca o autopsie, nemultumita de primele rezultate. Intre timp, a inceput lupta pentru custodia copiiilor si o avere de un miliard de dolari.


IMPUSCATA DE DOUA ORI

Victima, din greseala! O femeie din Brasov a fost impuscata in mana si piept, de un vanator urmarit de ghinion.

INTRONIZARE CU INALTI OASPETI

Politicienii au umplut biserica duminica, in Ialomita. Traian Basescu, Gigi Becali si Corneliu Vadim Tudor au urmarit ceremonia de intronizare a Parintelui Vincentiu, episcopul Sloboziei si Calarasilor.
 

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Stirile Pro TV cu Oana Andoni - 27.06.2009

Millenium Business Center, sau "blocul Millenium", cum ii spun bucurestenii, a inceput sa arda cu putere, iar flacarile amenintau sa cuprinda si Biserica Armeneasca, complex de cladiri de patrimoniu.

Stirile Pro TV cu Andreea Esca - 25.06.2009

S-a dezlantuit natura in ultimele ore: la Constanta a avut loc o vijelie cu aspect de tornada, iar la Bucuresti patru oameni au fost loviti de trasnet chiar in statia de autobuz.

Stirile Pro TV cu Andreea Esca - 24.06.2009

O ucigasa din Iasi care si-a omorat bebelusul fuge de pedeapsa, si incearca sa se angajeze ca baby-sitter. Aveti mare, mare grija, ne transmit politistii.

Recomandări
Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Reacția lui Nicuşor Dan la dezvăluirile despre șeful SPP Lucian Pahonțu: „Nu e în această situaţie”

Nicuşor Dan respinge acuzaţiile prezentate în mass-media despre Lucian Pahonţu, menţionând că şeful SPP nu a participat la reprimarea manifestanţilor în timpul Revoluţiei din 1989 sau ulterior.

Imaginile surprinse de salvatori cu nava scufundată în mare, lângă Sfântu Gheorghe. „Au spus doar că au avut un incendiu”

Operațiune dramatică de salvare în Marea Neagră, după ce o navă comercială sub pavilionul Republicii Dominicane a luat foc și s-a scufundat în zona economică exclusivă a României.