Un barbat din Olanda, care a fost virgin pana la 34 de ani, a facut 98 de copii in doar 12 ani

61485575

Olandezul Ed Houben este considerat drept unul dintre cei mai virili barbati din Europa, dupa ce a facut 98 de copii in ultimii 12 ani, asta in ciuda faptului ca a fost virgin pana la 34 de ani.

In 2002, Ed a donat a mers pentru prima data la o banca de donatori de sperma, insa, acum, o face in mod natural si complet gratuit, potrivit BBC.

Acesta vine in ajutorul cuplurilor de lesbiene, a femeilor singure si a cuplurilor cu probleme de fertilitate care vor sa aiba copii.

Ed se foloseste de calea naturala de concepere a copiilor, sexul, si, in acest mod, a ajutat la nastere a 98 de copii in 12 ani.

Ed Houben

Sursa Foto: http://www.edhouben.eu

Barbatul are si o rata de succes extrem de ridicata: 80% dintre femeile care au apelat la serviciile lui au ramas insarcinate.

Toate partenerele lui Ed sunt nevoite sa prezinte dosarul medical inainte de a face sex pentru el, pentru a arata ca nu sufera de nicio boala si ca nu folosesc droguri.

Vezi AICI mai multe poze cu olandezul.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Alertă în Bulgaria: O dronă dinspre România a explodat lângă un gazoduct. Premierul a convocat Consiliul de Securitate

O dronă a pătruns sâmbătă dimineața în spațiul aerian al Bulgariei dinspre România și a explodat la aproximativ 100 de metri în interiorul teritoriului bulgar, în apropierea fostului punct de trecere a frontierei Kardam.

„Operațiune reușită!” A doua barjă a fost scufundată controlat în Dunăre. Urmează etapa a doua

Două barje încărcate au fost scufundate controlat în Dunăre, după o operațiune de 11 ore, pentru redirecționarea unei părți din debit către Dunărea Veche și limitarea scăderii nivelului apei în zona Centralei de la Cernavodă.

Nicușor Dan, mesaj ferm către partide, după verdictul Moody's: „Să renunțe la agendele politice şi la discursul electoral”

Președintele Nicușor Dan a salutat decizia Moody’s de a menține ratingul României la „Baa3”, afirmând că agenția a confirmat progresele făcute în ultimul an pentru echilibrarea finanțelor publice și reducerea cheltuielilor.