(P) Chef Samuel le Torriellec a pregatit trei noi sandwich-uri pentru clientii benzinariilor OMV. Ce vor contine acestea

×
Publicitate

Incepand din 4 aprilie in toate statiile OMV sunt introduse in meniu trei noi retete create de chef Samuel le Torriellec: Baguette Caprese, Baguette Peking si Baguette Tandoori, cu preturi intre 8,99 lei si 12,99 lei.

Samuel le Torriellec, chef: "Sa mancam ceva foarte bun si foarte gustos si foarte sanatos. Un pret foarte rezonabil."

Retetele combina rata prajita cu sosul peking, pieptul de curcan la gratar cu sosul tandoori si mozzarella cu rosii si sos pesto. Cele trei noi retete create de chef Samuel sunt disponibile in aprilie in toate statiile OMV.

preparate

Adrian Nicolaescu, retail manager OMV - Petrom marketing: "Sunt bucuros ca incepand de astazi avem ocazia sa oferim clientilor nostri din tranzit produsele optime pentru a face o alegere potrivita intr-un timp foarte scurt. Avem peste 300 de bucatari in statiile noastre, care sunt pregatiti sa faca aceste produse proaspete in fiecare moment."

 

Articol recomandat de sport.ro
A dezvăluit relația cu Cristiano Ronaldo după nunta fotbalistului cu Georgina Rodriguez: ”E de prost gust!”
A dezvăluit relația cu Cristiano Ronaldo după nunta fotbalistului cu Georgina Rodriguez: ”E de prost gust!”

Acest articol este un material publicitar al cărui conținut a fost realizat în mod independent de o terță parte, fără răspunderea editorială şi sub supravegherea PRO TV S.R.L.

Citește și...
(P) Carrefour a lansat in Giurgiu prima cooperativa din Romania fondata alaturi de un retailer

Carrefour Romania a lansat prima cooperativa din Romania fondata alaturi de un retailer, la 30 de km de Bucuresti, in localitatea Varasti, judetul Giurgiu.

(P) NetBet "Bara de Aur". Trei fani ai sportului au avut sansa sa castige 20.000 de lei, in pauza meciului Steaua - Dinamo

„Pariu ca o dai in bara? Aceasta a fost propunerea inedita pe care au primit-o trei fani ai sportului din partea siteului de pariuri online NetBet.

Cif lanseaza programul "Impreuna curatam Romania calatorind"

Cif isi continua misiunea de a curata Romania, pentru al patrulea an, lansand programul "Impreuna Curatam Romania Calatorind!"

Recomandări
Dunărea a secat atât de mult încât bacurile nu mai pot circula. Pe alocuri apa ajunge până la genunchi

Seceta de pe Dunăre pune în pericol circulația cu bacurile. Mai mulți operatori au anunțat că au suspendat trecerile după ce nivelul apei a scăzut la un nou minim istoric.

Filmul „Nu e locul tău aici”, cu Adrian Văncică în rolul principal, marele câștigător al Festivalului de Film de la Locarno

„Nu e locul tău aici”, regizat de Florin Șerban, a câștigat la Festivalul Internațional de Film de la Locarno Leopardul de Aur/Marele Premiu, Premiul Europa Cinemas Label și o Mențiune specială pentru interpretare.

Paturi goale și cheltuieli uriașe în spitalele mici. În unele unități, peste 90% din venituri se duc pe salarii

Unul din 3 paturi pentru pacienții acuți rămâne neocupat în spitalele din România deși marile unități de urgență sunt frecvent supraaglomerate.