Trei caini din Tennesee au... vandalizat o masina de politie!
26-03-2010
|
09:48
Trei dulai scosi din fire de sunetele sirenei au atacat vehiculul si nu s-au lasat pana cand n-au smuls masca de pe bara de protectie a masinii.
N-au renuntat nici macar cand soferul a incercat sa bata in retragere. Iar cand acesta a avut ideea neinspirata de a demara, in cei trei caini s-a trezit complet instinctul de pradatori.
La final, politistii au dat bir cu fugitii, iar dulaii au ramas, mandri, alaturi de prada lor.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
animale,
Dată publicare:
26-03-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Un coiot la New York - i s-a urat cu binele!
New-yorkezii se mandresc ca ei le-au vazut pe toate si nimic nu-i mai poate surprinde. Iata insa ca un coiot a ajuns subiect de stiri, dupa ce s-a ratacit, nu se stie cum, in marele oras.
Recomandări
Responsabili americani transmit Europei: Fără întărirea apărării până în 2027, SUA pot renunța la unele mecanisme NATO
Responsabilii americani i-au avertizat pe omologii europeni că, dacă nu-și consolidează până în 2027 capacitățile defensive, Statele Unite își vor sista participarea la anumite mecanisme de apărare ale NATO.
Căldură gratis în calorifere, trafic rutier ”ca afară” sau case pentru tineri. Ce promit candidații la Primăria Capitalei
Energie termică gratis, fluidizarea traficului rutier sau locuințe pentru tineri. ȘtirileProTv.ro vă prezintă cele mai importante promisiuni electorale ale candidaților la alegerile pentru Primăria Capitalei, care sunt organizate în 7 decembrie 2025.
Criza apei i-a costat pe locuitorii din Prahova și Dâmbovița 120.000 euro pe zi. Restaurante și afaceri, forțate să caute apă
Criza apei din Prahova și Dâmbovița se îndreaptă spre o posibilă soluționare. Premierul Ilie Bolojan a anunțat că vineri seară alimentarea cu apă va fi reluată treptat, dar a avertizat că apa nu va fi deocamdată potabilă.