S-a trezit la morga, dupa ce a fost declarata moarta!

×
Publicitate

O femeie de 84 de ani, din Polonia, a revenit miraculos la viata, la doar cateva ore dupa ce doctorii o declarasera moarta.

 

Femeie a fost gasita in stare de inconstienta de sotul ei, care a chemat ambulanta, iar un doctor de la serviciile medicale de urgenta a declarat-o moarta.

"O firma de servicii funerare a dus corpul la morga. Cateva ore mai tarziu, un angajat a observat ca sacul in care se afla trupul se misca. A chemat un doctor, care a observat ca functiile vitale ale femeii revenisera", a declarat un purtator de cuvant al politiei.

Batrana a fost dusa apoi la spital si internata la terapie intensiva.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Cristina Ich, apariție spectaculoasă. "Mor după tine!"
FOTO | Cristina Ich, apariție spectaculoasă. "Mor după tine!"
Citește și...
O companie cu venituri de zeci de miliarde de dolari și-a plătit directorul general cu doar 180 de dolari lunar

Autoritățile indiene au descoperit multiple nereguli contabile și operaționale la una dintre cele mai mari companii de aur din țară, Rajesh Exports. Directorul general ar fi primit doar un salariu de 180 de dolari.

Un român din Franța a înghesiut 11 persoane, între care 7 copii, într-o mașină și a plecat la plimbare. Ce riscă acum

Un bărbat român în vârstă de 32 de ani a fost oprit de polițiști pe centura orașului Nantes, Franța, după ce aceștia au observat o mașină care circula lent și emana un fum dens. Autoritățile au avut parte de o surpriză în urma controlului.

ONU, pe deplin mobilizată după dublul seism devastator din Venezuela. „Este nevoie de un efort colectiv masiv”

Organizația Națiunilor Unite este „pe deplin mobilizată” după dublul seism extrem de puternic care a devastat Venezuela a declarat directorul biroului pentru chestiuni umanitare și ajutor de urgență din cadrul organizației. 

Recomandări
Blocaj total la negocierile dintre PSD, PNL, USR și UDMR - surse. Nicușor Dan ar putea desemna un nou premier abia duminică

Ședința liderilor fostei coaliții s-a încheiat fără niciun rezultat concret. Potrivit unor surse politice, discuțiile s-au blocat complet, iar întâlnirea nu s-a încheiat cu nicio decizie privind susținerea viitorului guvern sau desemnarea unui premier.

Rusia închide consulatul României de la Sankt Petersburg. Consulul român, declarat persona non grata

Federația Rusă a ordonat închiderea consulatului general al României de la Sankt Petersburg, iar ministerul afacerilor externe de la Moscova l-a declarat persona non grata pe consulul interimar care va trebui să părăsească Rusia în 72 de ore. 

Alertă de caniculă în toată România. ANM a emis primul cod portocaliu de temperaturi ridicate și anunță până la 37 de grade

Aproape toată ţara se va afla, joi și vineri sub o avertizare cod portocaliu și galben de temperaturi ridicate şi caniculă, meteorologii anunţând temperaturi de 37 de grade.