O controloare de la Căile Ferate Germane își filma în ipostaze intime pasagerii prinși fără bilet

62048160
Bild

O controloare de la compania germană de căi ferate - Deutsche Bahn (DB) - a fost concediată după ce superiorii au aflat că filma scene fierbinți în vagoane, după ce trenurile se retrăgeau în depou.

Teresa W., de 33 de ani, îi obliga pe pasagerii tineri, găsiți în tren fără bilet, să filmeze scenele erotice, în care ea avea un rol de dominatoare. În caz contrar, aceștia riscau amendă de câteva sute de euro.

Povestea a ieșit la lumină după ce Teresa a postat una din filmări, intitulată ”Contravenientul prins în tren de Lady Ashley”, pe un site pentru adulți, relatează bild.de.

În video, tânăra se apropie de un pasager fără bilet și îi spune: ”Acum îți arăt ce fac cu pasagerii care nu plătesc bilet. Dă-ți jos pantalonii și arată…”. Apoi, începe să îl lovească cu biciul.

Teresa, care ar fi fiica vitregă a unui politician din landul Saxonia-Anhalt, a încercat să se apere spunând că în afara programului era liberă să facă orice. Însă șefii ei au fost de altă părere și au concediat-o.

”Angajaților DB nu le este permis să utilizeze uniforma de lucru, instrumentele sau spațiul în scopuri private sau comerciale. Analizăm faptele și evaluăm ce alte măsuri trebuie întreprinse”, au declarat reprezentanții companiei de transport feroviar. 

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon! 

 Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
Tricolorul făcut praf după Georgia – România: „Grav, urât, e rău că vedem așa ceva la națională!“
Tricolorul făcut praf după Georgia – România: „Grav, urât, e rău că vedem așa ceva la națională!“
Citește și...
Explicația Iranului pentru atacul pe care l-a lansat asupra Kuweitului: „Poartă o responsabilitate directă”

O persoană a fost ucisă şi mai multe au fost rănite în Kuweit în urma unor atacuri lansate în zori de Iran, a anunţat Ministerul Afacerilor Externe din Kuweit.

Președintele Finlandei: „Nu ar fi minunat să fie Canada al 28-lea stat al UE, în loc să devină al 51-lea stat al SUA?”

Președintele Finlandei, Alexander Stubb, consideră extinderea UE cea mai de succes politică europeană și susține o Uniune mai deschisă, capabilă să includă până la 40 de state.

Proteste violente în Southampton după moartea unui tânăr de 18 ani. Incidentul care a provocat revoltele de stradă

Mii de demonstranți s-au ciocnit cu poliția, joi seară, pe străzile din orașul britanic Southampton. Au ieșit să protesteze după moartea unui tânăr de 18 ani. 

Recomandări
Darius Vâlcov, fost ministru al Finanțelor, va fi eliberat din închisoare. Decizia este definitivă

Darius Vâlcov, fost ministru de Finanțe și fost primar al Slatinei, va fi eliberat din închisoare, potrivit deciziei luate de Tribunalul Vrancea, miercuri, 3 iunie, care este definitivă.

Ziua protestelor. Revoltați față de legea salarizării, mii de bugetari și-au întrerupt activitatea la nivel național

Mii de sindicaliști din Sănătate, Finanțe sau Justiție protestează, miercuri, în București, față de legea salarizării unitare, nemulţumiţi de scăderea veniturilor.

Nicușor Dan continuă negocierile cu liderii fostei coaliții, la o lună de la căderea Guvernului

Președintele Nicușor Dan s-a întâlnit miercuri cu Dominic Fritz și ar urma să se vadă și cu Sorin Grindeanu la Cotroceni, pentru noi discuții privind desemnarea viitorului premier, la aproape o lună de la căderea Guvernului Bolojan, spun surse politice.