Fortat de profesor sa fumeze 40 de tigari in doua ore, drept pedeapsa!

60224101

Un elev in varsta de 16 din Malaezia a fost fortat de profesorul sau sa fumeze 40 de tigari una dupa alta, ca pedeapsa ca a fost prins "savurand" o tigara.

Baiatul a fost obligat sa fumeze cele doua pachete de tigari in fata profesorului si a mai multor elevi. Pentru ca si-a dat seama ca nu are cum sa termine cele doua pachete in doua ore, baiatul a declarat ca a fost nevoit sa fumeze si cate patru tigari deodata, informeaza Times Online.

Profesorul spune ca a fost cu atat mai suparat cand l-a gasit pe baiat fumand, cu cat, pana acel moment, baiatul se dovedise a fi un elev model si un exemplu pentru ceilalti colegi ai sai.

Un reprezentant al scolii din Langkawi si-a cerut scuze pentru acest incident si a declarat ca pedeapsa neortodoxa nu este aplicata in mod normal in institutie si "nu se intampla des".

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Olăroiu, imagini unice: arabii au publicat fotografii în care românul e de nerecunoscut
FOTO Olăroiu, imagini unice: arabii au publicat fotografii în care românul e de nerecunoscut
Citește și...
Un OZN "a facut titlurile" la un jurnal local al BBC, la propriu!

Tocmai cand prezentatorul anunta subiectele orei, o lumina alba a traversat rapid ecranul din dreapta sa. Camera video transmitea imagini in direct dinspre raul Tyne, in centrul orasului Newcastle, cand a surprins lumina misterioasa.

Avionul liderului comunist Erich Honecker, transformat in hotel de lux!

Asa trece gloria lumii! Un avion de colectie, cu care a calatorit liderul comunist al Germaniei de Est, Erich Honecker, a fost convertit in hotel de lux. Nu in Germania, ci in Olanda, tara noului proprietar.

Captura record in largul coastelor norvegiene: un peste de 210 kilograme!

Doi pescari suedezi se lauda cu o captura record, un peste de 210 kilograme.

Recomandări
Bulgaria a devenit lider mondial în stocarea energiei. Vecinii care țin aprinsă lumina în România sunt peste SUA și Australia

Bulgaria a devenit lider global al capacităților de stocare a energiei, depășind California, Chile sau Australia, regiuni care se bazează pe energie solară. Bulgaria asigură din această energie stocată majoritatea necesarului importat de România. 

Ministerul Apărării de la Chișinău: Drona doborâtă la Galați este rusească, a venit din Ucraina și a traversat Moldova

Drona doborâtă duminică dimineața la Galați este rusească și a traversat Republica Moldova, venind dinspre Ucraina, înainte de a intra în spațiul aerian al României, a transmis Ministerul Apărării de la Chișinău.

Președinții curților de apel cer explicații despre întâlnirea șefei CCR cu Bolojan: Lipsă de transparenţă profund inadecvată

Președinții curților de apel cer clarificări privind întâlnirea dintre șefa CCR, Elena-Simina Tănăsescu, și Ilie Bolojan și critică lipsa de transparență.