Ferrari 599 GTO se arata in premiera! Foto!

60413935

Se pare ca recesiunea nu are cine stie ce efecte asupra luxului. Producatorul italian de masini Ferrari se pregateste sa lanseze un nou bolid , 559 GTO.

Jurnalistii straini au reusit sa puna mana pe primele poze ale noului model.

Vezi aici primlele poze ale bolidului!


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
FOTO Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Citește și...
PE laudă Republica Moldova pentru reformele în justiție, în ciuda provocărilor Rusiei. Susține aderarea statului la UE

Parlamentul European a adoptat miercuri raportul privind progresele Republicii Moldova în procesul de aderare la UE, felicitând autoritățile de la Chișinău pentru reformele implementate.

Aerul condiționat consumă aproape dublu față de acum șase ani în gospodăriile din UE. Situația României

Pe măsură ce zilele devin tot mai călduroase, aparatele de aer condiționat joacă un rol din ce în ce mai important în modul în care oamenii fac față temperaturilor ridicate.

Danemarca sugerează că este gata să se apere de o invazie a SUA. Jurământul premierului în fața vorbelor lui Trump

Danemarca a sugerat că este gata să se apere de o eventuală invazie a SUA în Groenlanda, teritoriul său autonom asupra căruia Donald Trump și-a reluat pretențiile, chiar la summitul NATO de la Ankara.

Recomandări
Trump, declarații dure la summitul NATO: „Sunt supărat pe Alianță”. Țara cu care vrea să rupă toate relațiile comerciale

Preşedintele american Donald Trump a declarat miercuri, la summitul NATO de la Ankara, că este „supărat” pe Alianţă şi a anunţat că a ordonat oprirea tuturor schimburilor comerciale cu Spania, pe care a numit-o un „partener teribil” în NATO.

Sondaj: O treime dintre români vor anticipate, George Simion și Ilie Bolojan- cei mai de încredere, PSD principalul vinovat

O treime dintre români cred că alegerile anticipate sunt cea mai bună soluție la criza actuală, pentru care majoritatea cred că PSD este principalul vinovat, potrivit unui sondaj. Politicienii cei mai de încredere sunt George Simion și Ilie Bolojan. 

Codul galben de furtuni, prelungit până joi. Județele unde sunt așteptate vijelii, ploi abundente și grindină

Meteorologii au emis noi atenționări cod galben de instabilitate atmosferică, valabile miercuri și joi, pentru cea mai mare parte a țării. Sunt așteptate vijelii, averse torențiale, descărcări electrice și grindină, iar temperaturile vor scădea.