Violata si talharita de un barbat, chiar in scara blocului in care sta

×
Publicitate

Fara sa ezite, fata din Bistrita le-a povestit rudelor ce a patit si oamenii au mers imediat la politie si au facut plangere impotriva agresorului.

Politistii de la investigatii criminale din Bistrita l-au identificat pe tanar si l-au retinut pentru 24 de ore. Barbatul de 29 de ani a recunoscut ca a urmarit-o pe fata, in toiul noptii, pana in scara blocului, unde a violat-o, apoi i-a furat telefonul mobil.

El va fi prezentat miercuri Judecatoriei Bistrita cu propunere de arestare preventiva. Tanarul a mai fost arestat pentru furt si risca sa ajunga, din nou, dupa gratii.

Articol recomandat de sport.ro
A venit replica! Mesajul lui Stefanos Tsitsipas pentru Paula Badosa, după ce iberica a spus că relația lor a fost „toxică”
A venit replica! Mesajul lui Stefanos Tsitsipas pentru Paula Badosa, după ce iberica a spus că relația lor a fost „toxică”
Citește și...
Ploi torențiale în Brașov și Sibiu. Șuvoaiele de apă au smuls bucăți din asfalt. VIDEO

După furtuna care a lovit Bucureștiul, vijeliile s-au mutat joi în alte două orașe. La Brașov, șuvoaiele de apă au smuls bucăți din asfalt.

Explozie la etajul cinci al unui bloc din Sibiu. 39 de persoane au fost evacuate

O explozie neurmată de incendiu a avut loc, joi seară, la etajul cinci al unui bloc din Sibiu, 39 de persoane fiind evacuate. Deocamdată nu sunt anunţate victime.

Stenograme din dosarul azilelor ilegale din Bihor: „Aici este puşcărie”, „Pentru epilepsie să chemăm ambulanţa?!”

Stenogramele din dosarul rețelei coordonate de Viorel Pașca, deținătorul azilelor ilegale din Bihor, descriu un sistem în care persoane vulnerabile erau exploatate pentru bani, iar abuzurile, neglijența medicală și violența deveniseră practici obișnuite.

Recomandări
Noi detalii șocante din dosarul azilelor ilegale din Bihor. Ce a găsit DIICOT la percheziții. Viorel Pașca: „Niște tâmpenii”

Soții Florica și Viorel Pașca, dar și cei trei fii ai lor reținuți miercuri de DIICOT pentru trafic de persoane, au încercat joi să-i convingă pe judecătorii Tribunalului București că sunt nevinovați.

Raport: Rusia ar fi spionat cu drone peste 12 state NATO timp de 18 luni, fără să fie oprită. Cea mai afectată țară

Rusia ar fi desfășurat timp de 18 luni o campanie de supraveghere cu drone în peste 12 țări NATO, fără a întâmpina mari obstacole, potrivit unei analize publicate joi.

Un amfibiu cumpărat în Călărași cu un milion de euro din fonduri UE nu a fost folosit niciodată. Ce spun autoritățile

Proiect european declarat nefuncțional. Un autobuz turistic plutitor, așa cum sunt cele de la Budapesta, avem și în România, la Călărași.