Un tanar de 18 ani si-a luat viata pentru ca avea probleme in dragoste

×
Publicitate

"Te iubesc, si nu pot trai fara tine..." Sunt ultimele randuri, asternute pe o bucata de hartie, de un tanar de 18 ani, din Pitesti, pentru iubita lui. Convins ca fata o sa-l respinga, baiatul a decis sa se omoare!


Tatal baiatului a spus ca cei doi s-au certat de curand, iar baiatul i-ar fi dat fetei 60 de trandafiri ca sa il ierte. Se pare ca nu l-a iertat, iar marti noapte baiatul s-a apucat de baut. 

La un moment dat a sunat la politie si s-a plans ca are mari probleme in dragoste. Era foarte agitat, asa ca s-a trezit cu un echipaj la usa. Pentru ca l-au gasit beat, agentii l-au avertizat ca va fi amendat daca-i mai pune degeaba pe drumuri. 

Dupa doua ore i-a sunat iar. Politistii i-au facut o noua vizita, insa era deja mort. Se spanzurare. 

Parintii baiatului sunt in stare de soc. Extrem de speriata este si iubita lui Bogdan, care a aflat abia miercuri adevarul. Fata nu isi revine.

Apropiatii au gasit si un bilet de adio in care Bogdan isi cerea iertare de la iubita, dar si de parinti. 

Mama lui esta plecata la munca in Cipru. Acum este nevoita sa se intoarca acasa mult mai devreme ca sa isi inmormanteze copilul. 

Miercuri, o fata de 16 ani s-a aruncat de pe bloc, tot din cauza problemelor in dragoste!

De ce ar incerca cineva sa se sinucida?

Articol recomandat de sport.ro
Rusia, prinsă capcană!? Presa din Moscova: „Ucraina a profitat imediat”
Rusia, prinsă capcană!? Presa din Moscova: „Ucraina a profitat imediat”
Citește și...
Tragedie pe Lacul Tei din București. O persoană care a fost scoasă din apă nu a supraviețuit

Persoana care a fost scoasă, duminică, în stare de inconştienţă din Lacul Tei a fost declarată decedată.

Tentativă de sabotaj pe calea ferată. Ce au fost puse pe șine înaintea unui tren. Anunțul CFR

CFR SA anunţă o tentativă gravă de afectare a siguranţei feroviare, pe linia Dărmăneşti-Cacica, după ce mecanicul trenului a observat pe şine trei traverse amplasate de persoane neidentificate.

Un bărbat a murit la spital, după ce a fost găsit inconștient pe câmp. Avea temperatura corpului de 40 de grade

Un paznic la o turmă de oi a murit în cursul zilei de duminică, la scurt timp după ce a fost adus în stare critică la Unitatea de Primiri Urgenţe (UPU) a Spitalului "Sf. Spiridon" din Iaşi.

Recomandări
Codul roșu de caniculă se extinde, de luni, în aproape toată România. Bucureștiul intră și el sub avertizare

România este sub avertizare de temperaturi extreme. Codul roșu a fost emis pentru 16 județe, iar de luni va fi extins pentru aproape țara, inclusiv București. 

Sondaj CURS: Cum ar vota bucureștenii dacă duminică ar avea loc alegeri. Procentele PSD, PNL și AUR, în plin război politic

Un nou sondaj arată că PSD, PNL și AUR sunt despărțite de doar câteva procente în opțiunile de vot ale bucureștenilor. Comparativ cu precedentele alegeri locale, două dintre cele trei formațiuni înregistrează creșteri semnificative.

Mesajul lui Vladimir Putin după atacurile Ucrainei asupra infrastructurii ruse: „Vedem problemele. Le recunoaştem”

Vladimir Putin s-a angajat duminică să "asigure" securitatea ţării şi să facă faţă "provocărilor", în momentul în care Kievul îşi continuă atacurile asupra infrastructurii militare şi energetice ruseşti pentru a slăbi efortul de război al Moscovei.