Si-a violat iubita cu salbaticie, crezand ca il insala!

×
Publicitate

Un barbat din judetul Iasi, macinat de gelozie, a pus la cale o razbunare diabolica. Convins ca iubita il inseala, tanarul de 29 de ani a dus-o pe fata in padure, a batut-o crunt si a violat-o cu salbaticie.

 

Cei doi se intorceau de la discoteca cu masina unui amic, cand tanarul i-a cerut prietenului sau sa o ia prin padure. S-a dat jos impreuna cu fata si a chinuit-o fara mila. A abandonat-o apoi, fara sa tina cont de rugamintile ei disperate.

Plina de sange si cu hainele rupte, fata de 20 de ani s-a tarat cu greu pana in sat. Alertati de primii oameni din sat la care a ajuns tanara, politistii l-au retinut rapid pe agresor.

Barbatul le-a spus ca si-a iesit din fire, cand iubita lui n-a recunoscut ca are pe altcineva. A vrut sa-i dea o lectie, spune el, si lucrurile au scapat de sub control. A lovit-o cu pumnii peste fata pana cand a doborat-o la pamant si, ca sa o umileasca, a violat-o. Le-a mai spus ca, desi erau impreuna de numai o luna, era foarte gelos pe ea.

Proprietarul masinii sustine ca nu stie ce s-a intamplat intre cei doi iubiti. Cand s-au intors la masina, spune el, tanara era snopita in bataie si cu hainele smulse. Prietenul lui i-ar fi cerut apoi sa o abandoneze pe fata la marginea padurii.

Barbatul este cercetat acum pentru viol si daca va fi gasit vinovat, risca pana la 10 ani de inchisoare.

Articol recomandat de sport.ro
Eugenie Bouchard se plânge după doar 24 de ore la noul job: ”Unii asta cred”
Eugenie Bouchard se plânge după doar 24 de ore la noul job: ”Unii asta cred”
Citește și...
Accident cumplit în Brăila: Doi soți au murit după ce remorca unui camion s-a desprins și le-a spulberat mașina

Doi soți au murit pe o șosea din județul Brăila, striviți de remorca unui camion care s-a desprins în mers. 

Bolnavii din azilele ilegale din Bihor primeau medicamentele de la persoane analfabete. Le identificau după culoarea cutiei

Unul dintre cele mai grave aspecte ale anchetei în cazul azilelor ilegale de la Bihor vizează modul în care au fost aplicate tratamentele şi tehnicile medicale bolnavilor de către persoane necalificate sau insuficient calificate, afirmă DIICOT.

Ciprian Ciucu avertizează că Primăria Capitalei riscă să intre în faliment din cauza subvențiilor la STB și termoficare

Edilul general, Ciprian Ciucu, avertizează că Primăria Capitalei riscă să ajungă "în faliment", în condiţiile în care două treimi din bugetul Municipalităţii reprezintă subvenţionarea transportului public şi a serviciului de termoficare.

Recomandări
Președintele Nicușor Dan, despre criza politică: ”Responsabilitatea este la partide. Aștept să vină cu soluția de majoritate”

Președintele Nicușor Dan a vorbit, marți, într-o conferință de presă, despre criza politică actuală, după aproximativ două luni fără un Guvern cu puteri depline, și a explicat de ce nu va mai face propuneri de premier fără garanția unei majorități.

Eurostat: România, pe primul loc în UE la taxarea salariilor. Cât din venitul brut ajunge la stat

România ocupă primul loc în UE la ponderea salariului brut reținută prin taxe și contribuții. Un angajat singur, fără copii, rămâne cu doar 58,5% din venitul brut.

Rezultatele la Evaluarea Naţională 2026, publicate mai devreme. 79% dintre elevi au medii mai mari sau egale cu 5

Rezultatele inițiale ale Evaluării Naționale pentru absolvenții clasei a VIII-a au fost publicate marți, 30 iunie 2026, la ora 17:00, pe platforma dedicată examenului. Datele reflectă performanțele obținute înainte de perioada contestațiilor.