Si-a transformat salonul de masaj in bordel... Voia bani mai multi

×
Publicitate

Si-a deschis un salon de masaj, dar l-a transformat rapid in bordel. Vorbim de un tanar de 30 de ani din Sibiu retinut aseara de politisti.

Afacerea a fost pusa pe picioare in noiembrie anul trecut. Anchetatorii au descoperit zece tinere care se prostituau dintre care trei minore in varsta de 17 ani. Toate au fost racolate prin anunturi la mica publicitate.

Potrivit politistilor, pentru un masaj simplu clientii scoteau din buzunar 100 de lei, in timp ce pentru unul special care includea si actul sexual 250 de lei.

Profitul era in medie de 1500 de lei pe zi. Patronul localului este acuzat de proxenetism. Daca va fi gasit vinovat, risca intre 5 si 18 ani de inchisoare.

Articol recomandat de sport.ro
„Nu știu dacă mai trăiește!” Un fost pilot de F1 se teme de ce este mai rău pentru Michael Schumacher
„Nu știu dacă mai trăiește!” Un fost pilot de F1 se teme de ce este mai rău pentru Michael Schumacher
Citește și...
Unii proprietari de cazări din Deltă susțin că mesajele RO-Alert au afectat turismul și au speriat vizitatorii

Mesajele RO-ALERT transmise în nordul judeţului Tulcea, din cauza riscului de cădere a dronelor, îi alarmează pe unii operatori din turism, care susţin că turiştii îşi anulează rezervările.

Locuitorilor din județul Botoșani li se cere să folosească apa doar pentru băut, igienă și prepararea hranei

Operatorul de apă din judeţul Botoşani a cerut populaţiei să nu folosească apa decât în scop casnic, pe fondul avertizării meteorologice de caniculă.

Elisabeta Lipă îi cere lui Ilie Bolojan să deblocheze premiile sportivilor: „De un an și șapte luni nu a fost premiat nimeni”

Preşedinta Federaţiei Române de Canotaj (FRC), Elisabeta Lipă, a făcut luni un apel către premierul Ilie Bolojan pentru deblocarea premierilor sportivilor români.

Recomandări
Ilie Bolojan, despre criza energetică: ”Fac un apel încă o dată, să luăm măsuri voluntare”. Dacia și Ford opresc producția

Premierul demis Ilie Bolojan a cerut, luni, românilor, companiilor și autorităților publice să reducă voluntar consumul de energie, din cauza crizei energetice care afectează România în special în perioada ”orelor de seară”.

FOTO și VIDEO. Armata a reușit să arunce în aer o stâncă, într-o operațiune fără precedent, pentru a devia cursul Dunării

Armata a reușit, luni, să detoneze și să distrugă stânca pentru blocarea Brațului Bala, într-o operațiune fără precedent, pentru devierea cursului Dunării.

Cod roșu de caniculă extins, temperatura urcă la 41 grade Celsius la umbră. Autoritățile activează planul de măsuri | HARTĂ

ANM a extins Codul roșu de caniculă pentru vestul țării, unde marți se vor înregistra 41 de grade Celsius la umbră. În cursul zilei de luni, doar sud-estul și parțial centrul scapă de caniculă. Ministerul Sănătății a activat planul de măsuri specifice.