Si-a prins sotia cu altul si a aruncat toate lucrurile din casa pe geam

×
Codul embed a fost copiat

Situatie hilara, dar periculoasa in acelasi timp luni seara in Capitala. Un tanar, medic de profesie, s-a apucat sa-si arunce lucrurile de la fereastra apartamentului, de la etajul 6.

Vecinii mai intai s-au amuzat, dar cand si-au dat seama ca se pot trezi cu un frigider in cap, au telefonat la politie. Din fericire, nimeni nu a fost ranit.

Oamenii cred ca relatia de cuplu esuata i-a provocat tanarului accesul de furie.

Era aproape miezul noptii, cand niste zgomote asurzitoare au trezit un bloc intreg din Capitala. Vecinul arunca de zor pe geam ce-i cadea in mana. Unul cate unul, de la obiecte personale si acte, pana la electrocasnice si imbracaminte, lucrurile au umplut trotuarul sau au ramas agatate prin copaci si pe balcoane.

Vazand ca ploaia de lucruri de la etajul 6 nu se mai opreste, oamenii au telefonat, speriati, la 112. Politistii au venit in graba si impreuna cu pompierii de la descarcerare au spart usa apartamentului. L-au gasit pe proprietar singur in casa si foarte agitat.

Citește și
profesori greva
Scandal la Colegiul "George Cosbuc" din Bucuresti

Politistii nu au reusit sa inteleaga mare lucru de la tanarul care are in jur de 30 de ani si este medic de profesie. Noroc cu vecinii deloc zgarciti cu amanuntele.

Barbatul va fi amendat pentru tulburarea linistii publice. Cat despre lucrurile imprastiate pe trotuar - firma de salubritate le-a strans si le-a pus in saci, asteptand sa vada daca le mai revendica proprietarul.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Ce surpriză: antrenorul îi spune ”DA” lui Real Madrid și e gata să semneze!
NEWS ALERT Ce surpriză: antrenorul îi spune ”DA” lui Real Madrid și e gata să semneze!
Citește și...
Tocul de la pantofi, arma letala! Bataie incredibila la un liceu din SUA
Tocul de la pantofi, arma letala! Bataie incredibila la un liceu din SUA

Un liceu din statul american Minneapolis a oferit cel mai mare scandal "scolar" al weekendului. Parintele unuia dintre absolventi a pornit o “cafteala” memorabila in tribune. Cei care au asistat spun ca se mira ca nu s-a ajuns si la focuri de arma.

Scandal la Colegiul
Scandal la Colegiul "George Cosbuc" din Bucuresti

Peste 60 de liceeni risca sa piarda bacalaureatul. Profesorul lor de istorie este in greva si refuza sa le incheie mediile.

Lansare de carte cu scandal! Ion Iliescu, huiduit de
Lansare de carte cu scandal! Ion Iliescu, huiduit de "Noii golani"

Ion Iliescu habar n-avea ce surpriza neplacuta il asteapta la Bookfest, unde venise sa-si lanseze cartea "Dupa 20 de ani. 1989". Acolo, un grup de cativa tineri care se autointituleaza "Noii golani", au inceput sa strige lozinci "anti-iliesciene".

Recomandări
Război pe pensiile magistraților: Înalta Curte trimite la CCR o expertiză care contestă legea Guvernului Bolojan
Război pe pensiile magistraților: Înalta Curte trimite la CCR o expertiză care contestă legea Guvernului Bolojan

Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie a trimis la Curtea Constituţională concluziile unei "expertize independente" întocmite de un expert contabil autorizat. 

Liste publice cu românii datori la stat: proiect de lege pentru afișarea restanțierilor online
Liste publice cu românii datori la stat: proiect de lege pentru afișarea restanțierilor online

Autoritățile vor ca datoriile pe care românii le au la Fisc și la direcțiile de taxe locale să apară pe liste publice care pot fi accesate online.

A ajuns în România cârtița uriașă care va străpunge Carpații. Are dimensiunea unui teren de fotbal și va săpa 20 de m pe zi
A ajuns în România cârtița uriașă care va străpunge Carpații. Are dimensiunea unui teren de fotbal și va săpa 20 de m pe zi

În premieră pentru infrastructura din România, a ajuns la noi un utilaj uriaș care va fora prin munți, cu ajutorul unei tehnici noi, un tunel rutier de autostradă.