S-a sinucis in noaptea de Paste! Nu voia sa fie o povara pentru copiii sai

×
Publicitate

Macinata de boala si cu gandul la o operatie complicata care o astepta, o femeie de 63 de ani din Arad si-a pus capat zilelor chiar in noaptea de Paste. S-a aruncat in gol de la etajul 4 al blocului in care locuia si a murit pe loc.

Femeia era cardiaca de ani de zile si o buna parte din ultimul timp a stat prin spitale. Nu a putut suporta povara bolii si, dupa ce si-a petrecut ziua de Paste alaturi de familie si de copii, a hotarat ca nu mai are rost sa traiasca.

Desi locuia la parter, in toiul noptii a urcat pana la etajul 4 si s-a aruncat de la fereastra de pe palier. Vecinii au auzit bubuitura puternica si au sunat imediat la ambulanta, insa nu s-a mai putut face nimic pentru femeie.

Politistii au aflat din biletul de adio ca femeia se temea ca va cadea din nou la pat si va ajunge prin spitale. Nu voia sa fie o povara pentru copiii sai, asa ca a ales moartea.

Articol recomandat de sport.ro
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Citește și...
DRAMATIC! S-a aruncat sub rotile unui tren, dar a scapat ca prin minune

Tipetele sfasietoare ale unei femei au rasunat de sub rotile unui tren, acolo unde singura a incercat sa-si gaseasca sfarsitul.

O romanca revendica de la stat tablouri in valoare de... 1 miliard de euro!

Pozitia de cel mai bogat roman, detinuta in prezent de Dinu Patriciu, este pusa in pericol de o femeie obisnuita din Bucuresti.

100 de perchezitii in tara, 70 de suspecti ridicati. 800 de victime!

UPDATE: Saptamana a inceput in forta, cu 101 descinderi in Bucuresti si in alte orase ale tarii. Procurorii de la crima organizata au incatusat zeci de tineri, acuzati ca au pus bazele unei escrocherii internationale pe internet.

Recomandări
Două drone UAV, distruse de Armata Română în zona Neptun Deep. Au fost găsite în derivă în Marea Neagră

Două drone UAV, tip Gerbera, au fost distruse în această după-amiază de scafandrii EOD ai Armatei Române, în zona economică exclusivă, la ~90NM distanță travers de Constanța, în zona Neptun Deep, a anunțat Radu Miruță, ministrul interimar al Apărării.

România se pregătește să închidă și Reactorul 2 de la Cernavodă. De unde luăm energie și cum e afectată populația

Criza din energie ia amploare. Estimările actuale ale debitelor Dunării arată că joi dimineață ar putea fi oprit și cel de-al doilea grup de la Cernavodă. Pregătirile au început deja, pentru ca deconectarea să fie una controlată. 

Pîslaru: Zilele următoare sunt decisive pentru Legea salarizării. „Am primit mandat să închid discuțiile cu sindicatele”

Ministrul interimar al Muncii, Dragoş Pîslaru, afirmă că, în urma discuţiilor care au avut loc, marţi seară, la Palatul Cotroceni, pe tema proiectului legii salarizării unitare nu s-a ajuns la un acord.