Risca 20 de ani, pentru ca l-a injunghiat pe barbatul care i-a lovit mama!

60191425

O cearta intre doua cupluri s-a incheiat tragic la Constanta, unde un tanar de 24 de ani risca sa stea 20 de ani la inchisoare, dupa ce l-a injunghiat de mai multe ori pe iubitul mamei lui.


Medicii s-au chinuit 3 ore in sala de operatii sa-l tina pe barbat in viata, dar spun ca are sanse foarte mici de supravietuire.

Tanarul si iubitul mamei lui petreceau impreuna, dupa ce au luat salariul. La un moment dat, mama baiatului a primit o palma de la barbat, iar fiul ei a sarit ca ars, a luat un cutit de pe masa si l-a atacat. Nu s-a oprit pana cand nu si-a vazut adversarul la pamant.

Ingroziti de tipetele care veneau din casa, cativa vecini au chemat imediat politia si ambulanta. Barbatul injunghiat a ajuns pe masa de operatii, iar agresorul sau direct in arest.

Victima se afla acum la terapie intensiva, iar medicii nu stiu daca va mai scapa cu viata. Daca va muri, agresorul va fi acuzat de omor si risca 20 de ani de inchisoare.

Articol recomandat de sport.ro
Vladimir Putin exultă: „Toate restricțiile au fost ridicate!”
Vladimir Putin exultă: „Toate restricțiile au fost ridicate!”
Citește și...
Fake news periculos. Precizări ale Armatei asupra identității piloților F-16 care au doborât dronele rusești

Armata Română a dezmințit, prin Baza Aeriană Borcea, fake news-urile referitoare la identitatea piloților de pe avioanele F-16 care au doborât cele trei drone rusești intrate pe teritoriul României. 

Alertă alimentară: Un sortiment de stafide a fost retras din magazine după depășirea limitei admise de pesticide

Profi retrage de la comercializare un sortiment de stafide ambalat la 100 de grame, după ce au fost identificate depășiri ale limitei legale admise pentru reziduuri de pesticide.

Soția lui Gradu Cârpaci, predată autorităților germane. Este acuzată de trafic de persoane și prelevare ilegală de organe

Poliţia Română a predat-o autorităţilor germane pe Ileana Cârpaci, soţia lui Gradu Cârpaci, zis şi ”Ministrul de Finanţe”. Aceasta a fost urmărită internaţional de către autorităţile din Germania, în baza unui mandat european de arestare.

Recomandări
Ilie Bolojan, la finalul ședinței de Guvern: „Greva din sănătate s-a bazat pe minciuni. Niciun salariu nu va scădea”

Premierul interimar Ilie Bolojan a susţinut marţi declaraţii de presă la finalul şedinţei de Guvern, referitor la greva din sistemul de Sănătate.

România, fără Guvern. „I-aș chema pe cei patru președinți și i-aș închide ca la alegerea Papei, până se găsește o soluție”

După aproape 3 luni de interimat, la Palatul Victoria, social-democrații sunt optimiști că vom avea un guvern înspre finalul verii. 

Corespondență Știrile PROTV din Spania, mistuită de incendii. În urma focului au rămas un peisaj apocaliptic și multă durere

În ultimele ore, pompierii spanioli au făcut eforturi supraomenești ca să aducă sub control incendiile înainte ca un nou val de caniculă să se instaleze în țara iberică.