Pentru ca iubitul casatorit a decis sa ramana doar cu sotia, s-a sinucis

×
Publicitate

O tanara de 19 ani din Brasov s-a iubit cativa ani cu un barbat casatorit. Cand el a anuntat-o ca vrea sa rupa relatia, ea a decis ca viata nu mai are niciun rost.

Lucrau impreuna in turism. Ea camerista, el bucatar. Adesea, se intalneau intr-o camera de hotel. Dragostea lor n-a tinut cont de faptul ca el era cu 20 de ani mai mare si ca acasa avea nevasta si doi copii, aproape de varsta tinerei lui iubite.

Dupa o relatie care a durat doi ani , barbatul a decis sa-i puna capat.

Disperata, fata i-a povestit bunicii sale despre drama pe care o traieste. Putin timp dupa aceea, s-a sinucis chiar in camera de hotel unde obisnuia sa-si intalneasca iubitul. Politistii au gasit-o spanzurata si nu au gasit urme de violenta.

Ramona l-a cunoscut pe barbat intr-o vacanta de vara, cand s-a angajat la un restaurant. Dragostea a fost atat de mare incat fata nu s-a mai intors la scoala.

In ultimele zile relatia lor nu mai mergea. Un coleg de serviciu i-au auzit pe cei doi certandu-se.

Tanara nu a lasat in urma niciun bilet de adio, dar apropiatii ei cred ca nu putea trai fara acest barbat care i-a schimbat viata in ultima vreme.

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
Citește și...
Foc pana la cer in Bucuresti! 4 case si o masina facute scrum!

UPDATE: Noapte de foc si panica in Bucuresti. Patru case si un autoturism parcat intr-un garaj din apropiere au ars cu flacari uriase.

21 de membri ai clanului Cordunenilor, retinuti

Toti cei retinuti vor fi dusi in fata judecatorilor, cu propunere de arestare preventiva pentru 29 de zile. Rechizitoriul pe care l-au intocmit procurorii numara nu mai putin de 600 de pagini, iar acuzatiile sunt dintre cele mai grave.

"Alo, 112? Tocmai am pescuit un cadavru din Mures!"

La malul raului, omul a dat peste un cadavru care se agatase de o creanga in timp ce era dus de curent. Barbatul a anuntat la 112 macabra descoperire si la scurt timp, un echipaj de pompieri a scos trupul din apa.

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Nicușor Dan a promulgat legea ANI, care îl lasă fără funcție pe Dominic Fritz, fără să o trimită înapoi. Are și o explicație

Președintele Nicușor Dan a anunțat, vineri, că a promulgat Legea pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul integrității în forma care i-a fost transmisă de către Parlamentul României, fără să o mai trimită înapoi, la reexaminare.