Noi indicii in cazul jafului de la Banca Transilvania din Cluj
08-03-2009
|
20:25
In cercul de suspecti au ramas in jur de 10 persoane. Numarul romanilor banuiti ca ar fi dat atacul s-a redus semnificativ, daca ne gandim ca initial au fost au audiati in jur de 100.
In ceea ce ii priveste pe cei ramasi in cercul suspectilor, oamenii legii sunt cat se poate de discreti si se feresc sa vorbeasca despre identitatea lor.
In jaful de la Banca Transilvania, de acum trei saptamani, au fost implicati doi indivizi care, sub amenintarea armelor, au reusit sa fuga cu aproape 60 000 de euro din sediul sucursalei.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
jafuri,
Dată publicare:
08-03-2009 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pace în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
Plan Roșu de Intervenție activat, în urma unui accident între 10 mașini, în județul Olt. 27 de persoane implicate
Un accident de amploare s-a produs pe Drumul Expres 12, în zona localității Optași Măgura, județul Olt, unde 10 autoturisme au fost implicate într-o coliziune în care se aflau aproximativ 27 de persoane.