Moarte suspecta la Iasi! A fost gasit fara suflare chiar de fiul sau

×
Publicitate

Nu era bolnav si nici nu lasa de inteles ca si-ar cauta sfarsitul, spun si vecinii. Atata doar ca devenise foarte retras dupa ce si-a pierdut locul de munca. Doar legistii ar putea afla daca barbatul de 54 de ani s-a sinucis.

Cand a vazut ca tatal sau nu raspunde la usa, fiul victimei n-a ezitat sa sparga un geam, ca sa poata intra in locuinta. Si-a gasit parintele intins pe pat, fara suflu.

Pe corpul barbatului, criminalistii n-au gasit semne de violenta. Rudele si vecinii vorbesc in soapta ca omul si-ar fi pus capat zilelor; in ultima vreme l-au vazut mereu abatut si tot mai insingurat.

Medici legisti vor afla la necropsie daca moartea ieseanului a fost una provocata sau una naturala.

Barbatul avea 54 de ani si era divortat; peste toate supararile s-a adaugat si moartea recenta a unor rude, care se pare, l-ar fi doborat psihic.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Un presupus ofiter SPP, o masina cu lautari si o geanta cu bani lipsa!

Ancheta tensionata, cu multe semne de intrebare, dupa ce pe drumul dintre Sinaia si Brasov, o masina de teren, condusa de o tanara, a intrat cu viteza in autoturismul unor lautari.

12 ore de ninsoare fara pauza la Constanta! Drumurile, disparute sub zapada

Iarna s-a aratat ca un vis urat, exact acolo unde nu-si avea locul: pe litoral. Prima ninsoare, cazuta sambata noapte, 12 ore fara pauza, i-a innebunit pur si simplu pe soferi.

Nu le-a dat apa sa stinga focul ce le cuprinsese casa! Au ramas pe drumuri!

Focul n-a lasat nimc din acoperisul unei case din Arges in care locuieste o familie sarmana, cu 5 copii. Vecinii, care au sarit sambata seara in ajutor, spun ca putin a lipsit ca flacarile sa inghita toata locuinta.

Recomandări
Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat „persona non grata”. MAE, reacție rapidă

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova „persona non grata”, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.

Ploi torențiale, vijelii și grindină de până la 4 centimetri. Cod galben în mare parte din țară. HARTĂ

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, atenţionări Cod galben de instabilitate atmosferică, averse torenţiale însemnate cantitativ şi intensificări ale vântului, valabile în zone din Transilvania, Muntenia, Moldova şi Dobrogea.