Ingrozit de boala, si-a luat viata. Inainte, a dat o petrecere cu amicii

×
Publicitate

Macinat de gandul ca sufera de tuberculoza si ca trebuie sa stea izolat intr-un sanatoriu, un tanar de 21 de ani din Dambovita a ales sa moara.

A plecat la cerere din spital si a dat o petrecere la care si-a chemat toti prietenii.

"Asta a fost sa fie. Eu va iubesc. Sa va amintiti de mine!" sunt ultimele cuvinte pe care le-a scris Marian. Gestul sau a fost un soc pentru toti cunoscutii.

De 3 luni de cand primise vestea ca are TBC, baiatul avea momente de depresie. Mamei ii marturisise ca nu mai suporta sa stea in spital.

Cumplit este ca baiatul nu era nici pe departe atat de bolnav cum credea. Medicii ii dadeau toate sansele sa duca o viata normala in urma tratamentului.

Trupul baiatului a fost dus la Medicina Legala, in Targoviste, unde medicii ii vor face autopsia. 

Articol recomandat de sport.ro
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Citește și...
Politistul paratrasnet: A scapat cu viata dupa ce a fost fulgerat

Doar un om dintr-o mie scapa cu viata dupa ce este puternic lovit de fulger, spun medicii, care au ocazia sa stea de vorba cu un astfel de norocos, politist in judetul Bistrita-Nasaud.

Silviu Ionescu a fost arestat pentru 29 de zile

Dupa retinerea pentru 24 de ore, fostul diplomat Silviu Ionescu a primit la scurt timp inca o lovitura: judecatorii au emis aseara mandatul de arestare pentru 29 de zile, cerut de procurori impotriva lui.

Intoxicatie grava: Branza i-a bagat in spital

Doctore, simt ca mor, au spus unul dupa altul 15 oameni. Cu totii au ajuns aseara, aproape in acelasi timp, la spital, in Brasov. Pe langa suferinta, mai aveau ceva in comun: mancasera telemea cumparata de la o taraba.

Recomandări
Două drone UAV, distruse de Armata Română în zona Neptun Deep. Au fost găsite în derivă în Marea Neagră

Două drone UAV, tip Gerbera, au fost distruse în această după-amiază de scafandrii EOD ai Armatei Române, în zona economică exclusivă, la ~90NM distanță travers de Constanța, în zona Neptun Deep, a anunțat Radu Miruță, ministrul interimar al Apărării.

România se pregătește să închidă și Reactorul 2 de la Cernavodă. De unde luăm energie și cum e afectată populația

Criza din energie ia amploare. Estimările actuale ale debitelor Dunării arată că joi dimineață ar putea fi oprit și cel de-al doilea grup de la Cernavodă. Pregătirile au început deja, pentru ca deconectarea să fie una controlată. 

Pîslaru: Zilele următoare sunt decisive pentru Legea salarizării. „Am primit mandat să închid discuțiile cu sindicatele”

Ministrul interimar al Muncii, Dragoş Pîslaru, afirmă că, în urma discuţiilor care au avut loc, marţi seară, la Palatul Cotroceni, pe tema proiectului legii salarizării unitare nu s-a ajuns la un acord.