Florin Cioaba, autoproclamatul rege al rromilor, dator la compania de apa!

×
Publicitate

Autoproclamatul rege al rromilor de pretutindeni Florin Cioaba si imparatul Iulian Radulescu s-au facut de toata povestea dupa ce s-a aflat ca se numara printre cei mai mari datornici ai companiei de apa din Sibiu.

Potrivit reprezentantilor societatii furnizoare de apa, Florin Cioaba si Iulian Radulescu nu si-au mai platit facturile de luni bune.

Autointitulatul rege al rromilor de pretutindeni a strans datorii de aproape 2.300 de lei. Il intrece insa imparatul Iulian Radulescu, care a consumat fara a plateasca apa de 5.400 de lei. Daca cei doi  nu vor achita la timp restantele vor fi debransati.

Articol recomandat de sport.ro
A dezvăluit relația cu Cristiano Ronaldo după nunta fotbalistului cu Georgina Rodriguez: ”E de prost gust!”
A dezvăluit relația cu Cristiano Ronaldo după nunta fotbalistului cu Georgina Rodriguez: ”E de prost gust!”
Citește și...
O viata s-a stins intr-o clipa! Tanara moarta intr-un tragic accident

UPDATE: S-a sfarsit lumea pentru o mama care si-a pierdut unica fiica, pe care o crescuse cu mare greutate. Avea doar 25 de ani si se intorcea impreuna cu patru prieteni de la o petrecere.

Scene de groaza la Cluj. O explozie a distrus un restaurant

UPDATE: Teroare in Cluj-Napoca. O strada intreaga s-a cutremurat, iar zeci de oameni au iesit din case cu spaima intiparita pe chipuri, dupa ce o bubuitura puternica a rasunat in noapte, iar lustrele si dulapurile au inceput sa se prabuseasca.

Arme modificate artizanal si ascunse in hambarele cu harna pentru animale

Ani buni de inchisoare risca patru tineri din judetul Hunedoara, in locuintele carora politistii au descoperit arme modificate artizanal.

Recomandări
O dronă intrată în spațiul aerian al României a fost doborâtă de un avion de luptă spaniol, la Galați. Precizările MApN

O dronă a intrat, duminică dimineaţă, în spaţiul aerian naţional, dinspre Republica Moldova, la aproximativ 24 km nord de Galaţi, anunţă MApN, care precizează că drona a fost doborâtă.

Filmul „Nu e locul tău aici”, cu Adrian Văncică în rolul principal, marele câștigător al Festivalului de Film de la Locarno

„Nu e locul tău aici”, regizat de Florin Șerban, a câștigat la Festivalul Internațional de Film de la Locarno Leopardul de Aur/Marele Premiu, Premiul Europa Cinemas Label și o Mențiune specială pentru interpretare.

Paturi goale și cheltuieli uriașe în spitalele mici. În unele unități, peste 90% din venituri se duc pe salarii

Unul din 3 paturi pentru pacienții acuți rămâne neocupat în spitalele din România deși marile unități de urgență sunt frecvent supraaglomerate.