Doi copii, filmati in pielea goala, amenintati cu moartea si violati!

×
Publicitate

Vine sfarsitul lumii, spun ingroziti, dar si plini de furie oamenii dintr-o comuna damboviteana. Au aflat ca doi baieti, de 9 si 10 ani, din localitate au fost supusi la perversiuni sexuale de catre trei vecini doar cu cativa ani mai mari.

Intamplarea teribila s-a consumat in comuna Poiana, din judetul Dambovita. Cei trei baieti mai mari au 16, 17, respectiv 18 ani. I-au dus pe cei mai mici cu o caruta pe camp, la marginea comunei. Aici, spun cei doi baietei, i-au amenintat cu moartea si le-au cerut sa se dezbrace. Mai mult, in timp ce i-ar fi supus la perversiuni sexuale, i-ar fi filmat fara haine.

Se pare ca violatorii ar fi aratat imaginile prin localitate, in stanga si in dreapta. Asa a ajuns vestea si la urechea mamei unuia dintre baieti, care l-a dus de urgenta la medic. Specialistul i-a dezvaluit prin ce-a trecut fiul ei impreuna cu prietenul sau de 10 ani.

Mama baiatului de 9 ani a mers la medicul legist si a scos un certificat medico-legal care arata ca fiul ei a suferit rani, cel mai probabil in urma unui act sexual fortat. Atat ea, cat si familia celuilalt copil, care are 10 ani, au depus plangere la politie impotriva celor trei tineri indicati de ambii baieti.

Un dosar penal este acum in lucru. Surse judiciare spun insa ca politistii nu au suficiente probe sa-i traga la raspundere pe cei acuzati.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta a încins atmosfera în Ibiza: imaginile care au atras toate privirile
FOTO Diletta Leotta a încins atmosfera în Ibiza: imaginile care au atras toate privirile
Citește și...
Cheile Cernei, Munții Măcinului și Piatra Mare, declarate arii speciale de conservare. Ce se schimbă

România își va proteja mai multe zone naturale, pentru a evita sancțiuni de la Uniunea Europeană.

217.000 de euro pentru un Porsche GT3 touring. Ce mașini de lux vinde statul român la licitație

Agenția Națională de Administrare a Bunurilor Indisponibilizate vinde la licitație un lot de 15 mașini de lux. 

Primul episod de caniculă extremă din această vară, în România. A fost emis un Cod roșu în jumătate de țară

Traversăm primul episod periculos de caniculă din această vară. Meteorologii au emis pentru duminică un Cod roșu în jumătate de țară.

Recomandări
Blocaj în negocierile pentru Guvern de la Cotroceni. Nicușor Dan acuză: „De marți până azi, PNL și-a schimbat poziția”

După ce PSD l-a aruncat în lupta pentru șefia Guvernului pe Sorin Grindeanu, PNL, USR și UDMR i-au găsit contracandidat: europarlamentarul Siegfried Mureșan. Surse politice transmit că negocierile de la Cotroceni, cerut de președinte, s-au blocat.

Șeful NATO, înaintea summitului, către Rusia: „Știm ce faceți voi și noi suntem mai buni la asta”

Secretarul general al NATO, Mark Rutte, a declarat că membrii Alianței intenționează să intensifice producția de armament.

Replica PNL după acuzațiile PSD: „Nu schimbăm regulile jocului în funcţie de conjunctură”

Liberalii au respins, vineri, acuzațiile PSD privind schimbarea poziției în negocierile pentru formarea Guvernului, afirmând că PNL și Ilie Bolojan au avut aceeași poziție în toate discuțiile și că aceasta rămâne neschimbată.