Descoperire macabra: cadavru in putrefactie gasit intr-o garsoniera

×
Publicitate

Descoperire macabra intr-un bloc de garsoniere din Botosani! Un barbat de 45 de ani a fost gasit spanzurat in locuinta sa. Trupul acestuia zacea acolo de mai bine de doua saptamani, spun medicii legisti.

Nici parintii si nici vecinii nu l-au mai vazut pe barbat de mai bine de doua saptamani. Ingrijorat, tatal acestuia a mers marti seara sa ii faca o vizita si, cand a vazut ca nu ii raspunde, a cerut ajutorul pompierilor, care au spart usa. Inauntru, omul si-a gasit fiul fara viata.

Vecinii spun ca lipsa banilor si a unui loc de munca l-au facut sa cada in patima bauturii. Tot din aceasta cauza, cred ei, omul a decis sa isi ia si viata.

Trupul barbatului a fost ridicat de medicii legisti pentru autopsie.
 

Articol recomandat de sport.ro
Rusia schimbă regulile jocului! Șapte modificări majore anunțate de la Moscova
Rusia schimbă regulile jocului! Șapte modificări majore anunțate de la Moscova
Citește și...
De ce Lacul Herăstrău nu a fost secat complet. Explicația unui specialist

Lacul Herăstrău se transformă în șantier. În timp ce apa este evacuată pentru cea mai amplă intervenție din ultimele decenii, constructorii au început amenajarea rampelor de acces.

Schimbări majore pe Aeroportul Otopeni. Pasagerii vor scăpa de aglomerație pe Aeroportul Otopeni

Se apropie sezonul vacanțelor, iar traficul pe cel mai mare aeroport al țării este în creștere. Odată cu numărul mărit de pasageri apar și provocările.

Camerele de monitorizare a pădurilor, vandalizate în mai multe județe. Hoții de lemne le-au acoperit cu vopsea

Garda Forestieră a mers în control în țară, după ce mai multe camere pentru monitorizarea pădurilor au fost distruse. Responsabilii au depus o plângere penală, iar unii suspecți care au furat camerele au fost identificați.

Recomandări
Ce se întâmplă cu polițiștii locali care l-au lovit pe șoferul TIR-ului care a provocat haos pe șoselele din Constanța

Șoferul TIR-ului care a lovit aseară un autobuz și opt mașini într-un cartier din Constanța suferise o criză hipoglicemică la volan. Însă polițiștii locali care au intervenit l-au lovit când au încercat să îl dea jos din cabină. 

Cu cine ar putea fi înlocuit Eugen Tomac. Surse: Nicușor Dan îl va retrage dacă nu va reuși să adune suficicente voturi

Guvern Eugen Tomac are șanse tot mai mici să treacă în Parlament. Premierul desemnat nu va primi, cel mai probabil, nici sprijinul UDMR, după ce luni, Ilie Bolojan și Dominic Fritz i-au spus că nu se poate baza pe voturile PNL și USR. 

Românii pierd din puterea de cumpărare. Prețurile cresc mai repede decât salariile

Economia stagnează, anul acesta, iar prețurile continuă să crească, mai repede decât salariile. Asta arată cea mai recentă analiză a Comisiei Naționale de Prognoză.