Si-a scapat iPhone-ul intr-un taxi in Mamaia. "Asteptati putin". Ce a urmat apoi e scandalos

61308255

Intamplare cu final neasteptat pentru o tanara care a ramas fara iPhone dupa o plimbare cu taxiul.

Luni, o turista a urcat intr-un taxi din statiunea Mamaia. La coborare, tinerei i-a scapat telefonul pe bancheta, dar cand l-a rugat pe taximetrist sa opreasca, acesta a demarat in tromba si s-a facut nevazut, scrie replicaonline.ro.

Romanii au talent - sezonul trei. Ce concurenti merg in marea finala de vineri, 10 mai 2013

Potrivit acestei publicatii, fata a apelat la ajutorul politistilor care au mers sa bata la usa hotului prin intermediul dispozitivului de tracking al iPhone-ului.

Acolo, culmea, au dat de un alt barbat care tocmai cumparase telefonul de la hotul initial.

Cercetarile continua, mai ales ca tinerii nu au retinut numarul taximetristului.

 

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
“Iac-aşa e ia mea!”. 17 mai, ziua in care toate cititoarele The One sunt invitate sa poarte ie

Revista The ONE lanseaza campania “Iac-asa e ia mea!” prin care le indeamna pe cititoarele revistei ca pe 17 mai sa poarte o ie, oriunde s-ar afla.

Cristian Cioaca s-a intors dupa gratii. Procesul, amanat din cauza absentei avocatilor

Sosit plin de speranta la Curtea de Apel din Pitesti, Cristian Cioaca s-a reintors dupa gratii fara sa fi avut posibilitatea sa le ceara magistratilor eliberarea sa din arest.

A venit sa se roage la manastire, dar a fugit cu banii. Un calugar e cautat de politia din Salaj

Un calugar din judetul Salaj a uitat complet de una dintre cele zece porunci si a disparut cu banii schitului unde fusese desemnat casier. In urma cu zece zile, a luat 20 de mii de lei, 1200 de Euro, un aparat foto si... dus a fost.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

SUA vor ca Europa să preia conducerea apărării continentului. Lazurca: „Elbridge Colby va veni în România”

Subsecretarul Pentagonului Elbridge Colby le-a transmis joi aliaților NATO că SUA vor o apărare a Europei condusă într-o măsură mai mare de europeni și le-a cerut opiniile în cadrul revizuirii prezenței militare americane pe continent.

Ciucu „echilibrează” bugetul PMB pe spatele copiilor, mamelor și a persoanelor cu dizabilități. Lista ajutoarelor tăiate

Consiliul General al Capitalei a aprobat vineri o serie de măsuri care schimbă semnificativ sistemul de stimulente financiare acordate bucureștenilor.