Un elev de la Seminarul Teologic spune ca a fost agresat de un agent al Politiei Orastie
Un adolescent de 18 ani, elev la Seminarul Teologic Liceal Ortodox Arad, a depus, vineri, plangere la Parchetul de pe ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›