Romanii muncesc ca sclavii, dar se multumesc ca au un loc de munca!
UPDATE - Speriati de criza, romanii fac ore suplimentare, dar sunt multumiti ca au un serviciu. Sunt putini cei care se ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›