Roisin Murphy, imbracata de Rozalb de Mura

60159901

Cantareata Roisin Murphy a purtat o rochie creata de un designer roman, Rozalb de Mura, in cadrul unuia dintre cele mai importante evenimente de moda, Milano Fashion Week.


Rozalb de Mura s-a declarat multumit de faptul ca un fashion icon precum Roisin ii poarta creatiile.

Roisin si Rozalb s-au cunoscut in cadrul editiei de anul acesta B’ESTFEST. Cu aceasta ocazie irlandeza si-a ales cateva creatii ale designerului roman. 

Murphy este considerata una dintre cele mai nonconformiste cantarete ale Irlandei, atat in privinta stilului vestimentar, cat si al muzicii.

Diva electro va concerta la Bucureşti, pe 5 noiembrie, la Sala Polivalenta. Biletele pentru acest concert costa 75 de lei.

Articol recomandat de sport.ro
Ștefania Uță, campioană mondială cu triplu record! Românca nu are rival în lume la 400 metri garduri
Ștefania Uță, campioană mondială cu triplu record! Românca nu are rival în lume la 400 metri garduri
Citește și...
Ce zice Chirila despre despartirea de Raicu

La doar o zi dupa ce s-a aflat despre ruptura dintre cele doua vedete, chiar din gura Andreei, iata ca si artistul iese la rampa cu niste declaratii.

Ele sunt fetele baietilor de la Chelsea!

Sunt celebri, sunt iubiti si au, la randul lor, fete cu care pot sa se mandreasca. Vorba "Fata mea este model" li se potriveste fotbalistilor de la Chelsea.

Concert Sistem in Italia

Ca sa mai spele imaginea romanilor din Italia, guvernul roman a organizat mai multe evenimente culturale la Milano.

Recomandări
Cazul ambulanței din Cluj scoate la iveală lacunele legii. Un clip fals poate fi șters de autorități abia după 10 zile

Imaginile, ori informațiile false pot să provoace panică, să pună oameni în pericol și, în cazuri extreme, chiar să ducă la violență. 

Alertă după ce doi bărbați s-au apropiat prea mult cu o șalupă de barjele scufundate în Dunăre. Polițiștii au împânzit zona

Un incident petrecut la Izvoarele în zona barjelor scufundate în Dunăre a pus în alertă autoritățile. 

TAROM va primi primul Boeing 737 MAX până la finalul acestei luni. Aeronava „Mircea Lucescu” a trecut zborul de test

Până la finalul acestei luni, primul Boeing 737 MAX ar urma să ajungă în flota TAROM. Avionul care a fost botezat Mircea Lucescu după marele antrenor român, a trecut de zborul de test și poartă deja însemnele operatorului național.