Prinsa cu cartofu-n gura! Britney, unde e dieta?

60459184

Parca mai ieri toata lumea o lauda pe Brit ca slabise, ca s-a intors la formele din urma cu multi ani. Dar a trecut sezonul etalarilor pe plaja si diva a trecut la cartofi prajiti.

Saracuta a inghitit insa nu noduri cand a vazut ca era fotografiata.

Se stie ca Britney Spears e o adevarata gurmanda si ca se abtine cu greu de la cafele si, mai ales, bunatati de la fast-food. Ii plac hamburgerii si cartofii prajiti. Nimic de pe lista celor care tin cura sau macar au grija de silueta lor. Mai ales ca e vorba de o vedeta.

Sau Brit deja nu se mai considera in atentia fanilor si isi permite sa manance orice?

Britney Spears

Britney Spears
Articol recomandat de sport.ro
Scene incredibile! Au dat foc stadionului și a urmat haosul: ”Nu cumpărați bilete la ei”
Scene incredibile! Au dat foc stadionului și a urmat haosul: ”Nu cumpărați bilete la ei”
Citește și...
Cristiano Ronaldo și Georgina Rodriguez ar urma să se căsătorească weekendul viitor. Unde ar urma să aibă loc nunta

Deși data oficială nu a fost confirmată, Cristiano Ronaldo și Georgina Rodriguez par pregătiți să își unească destinele după aproape un deceniu de relație. 

Ariana Grande se retrage din viața publică și renunță la un rol important

Cântăreața și actrița Ariana Grande a anunțat că va lua o pauză de la aparițiile publice după încheierea turneului „Eternal Sunshine Tour”, invocând presiunea constantă la care a fost supusă în ultimii ani.

Jeon Somi și WHIB au făcut spectacol la Nibiru, în fața miilor de fani K-pop. „Suntem foarte încântaţi”

Energia miilor de fani ai muzicii K-pop s-a simţit din nou, duminică, la Nibiru.

Recomandări
Apele Române: Nivelurile Dunării au crescut cu circa 2 centimetri. Continuă încărcarea barjelor care urmează a fi scufundate

Specialiştii de la Apele Române anunţă că, în noaptea de luni spre marţi, nivelurile Dunării au crescut cu circa doi centimetri, după ce luni a fost detonată o stâncă pentru a facilita dirijarea unui debit mai mare de apă spre Centrala de la Cernavodă. 

Cod Roșu de caniculă extremă în România: Se ating 41°C, aproape de recordurile istorice. Harta județelor afectate și prognoza

Canicula va persista în România toată săptămâna, conform prognozei meteorologice emise marți de ANM. Patru județe din vestul țării rămân sub cod roșu de caniculă.

Republica Moldova a activat planul de criză: restricții la consumul de energie și apă. Se caută surse alternative din România

Comisia Naţională de Management al Crizelor din Republica Moldova a aprobat un nou set de măsuri pentru gestionarea situaţiei din sectorul energetic şi a riscurilor generate de nivelul scăzut al apei în fluviul Nistru.