De la pustoaice inocente, la bombe sexy: Christina Aguilera si Lady GaGa!

60370975

Va mai amintiti de Christina Aguilera pe vremea cand ne incanta cu melodia "Genie in a Bottle"?! A trecut ceva timp de atunci, timp care si-a pus amprenta pe look-ul inocent afisat in urma cu cativa ani de artista.

Acum, femeie in toata firea, Christina a evoluat la capitolul aspect fizic, asa cum era si normal! Insa look-ul de vampa adoptat de vedeta contrasteaza parca prea mult cu imaginea de fata cuminte.

Britney Spears
La aceeasi categorie merita amintita si colega de breasla a Aguilerei, Britney Spears, care din adolescenta inocenta de altadata s-a transformat intr-o domnita pregatita sa-si arate oricand sanii pentru putina publicitate.

In ceea ce-o priveste pe Lady GaGa, transformarea ei s-a produs mult mai repede decat in cazul celorlalte doua. Adolescenta GaGa, ce spunea din cand in cand si o rugaciune, a renuntat repede la religie in favoarea hainelor inspirate din sexshop-uri si a latexului, pe care le poarta cu mandrie la fiecare aparitie publica.

Portret Lady GaGa: extravaganta erotico-agresiva. O detesti sau o iubesti?

SENZUALA pana in maduva oaselor! Aguilera vrea s-o "bata" pe Lady GaGa?

Doua sfarcuri rasar in zare! Britney, pana si tati s-a rusinat asa de tare

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Mustacioara lor, cosmarul crailor! "Epileaza-te iubito, ca ma intepi!"

Daca exista vedete de la Hollywood care nu au auzit de epilat, atunci nu ar trebui sa ne mai mire faptul ca domnisoare de rand se afiseaza cu mustacioare de mai mare frumusetea.

Celebri, bogati si urati. Top cele mai "hidoase" vedete. GALERIE FOTO

Sunt faimosi, bogati si isi permit absolut orice. Din pacate insa, nu au fost inzestrati si cu un aspect fizic placut. Conturile din banca le-ar asigura serviciile celui mai bun chirurg plastician, dar nici macar bisturiul nu i-ar putea ajuta.

"Ma simt un monstru!"O noua sansa la "Frumusete pe muchie de cutit"

In editia din 4 mai, la Pro Tv, o femeie de 30 ani, greu incercata de viata, primeste o noua sansa la

Recomandări
Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Ultimul weekend de vară aduce peste 120.000 de turiști la mare. Septembrie vine cu vreme bună și prețuri mai mici

Ultimul weekend de vară aduce peste 120 de mii de turiști pe litoralul românesc, potrivit reprezentanților patronatelor din turism.

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în Ucraina. Ce se va schimba

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în războiul din Ucraina, dar va răspunde ”simetric” dacă aliații Kievului îi vor furniza acestuia componente de arme nucleare tactice.