Horoscopul zilei de 21 ianuarie 2014. Sagetatorii primesc un ajutor neasteptat in plan profesional

×
Publicitate

Neti Sandu va prezinta horoscopul zilei de 21 ianuarie 2014. In aceasta zi, Capricornii isi regleaza relatiile cu partenerii de afaceri.

VARSATOR
V-asteapta proiecte noi care o sa va propulseze in varful ierarhiei, o sa primiti recompense pentru idei, munca depusa, pentru valoarea de care dati dovada.

PESTI
O sa va consultati cu niste viitori parteneri de afaceri sa vedeti daca incepeti ceva nou. Sfera creativitatii e inca un laborator in care se pot naste proiecte de viitor.

BERBEC
Sunteti pe punctul de a bate palma pentru o afacere sau cumparati o casa, o masina, pareti a fi la un inceput de drum care sa fie cu succes.

TAUR
O sa fie un crescendo in plan profesional, poate o sa capatati mai multa vizibilitate si veti relationa cu oameni importanti de la care o sa aveti ce invata.

GEMENI
Se poate sa reluati o preocupare deconectanta, sa practicati un sport, sa lucrati intr-un atelier, sa exersati un talent ca sa faceti un lifting sufletesc, emotional.

RAC
O sa va consultati cu familia inainte de a mai face niste investitii in locuinta, c-or fi altele, prioritatile, in perioada asta - ia vedeti.

LEU
Va pregatiti de o noua batalie la job si n-o sa va lasati pana n-o sa-i dati gata pe toti adversarii si pana la vara sa deveniti sefi.

FECIOARA
O sa va intre bani, faceti si plati, va orientati poate si spre un credit bancar ca sa luati ceva important pentru casa - poate chiar o casa.

BALANTA
Noutati, bani, o prezenta agreabila, se-ntampla ceva care sa va unga pe suflet si se poate s-aveti si voi un gest de raspuns pentru cei care vin cu inima spre voi.

SCORPION
O s-aveti inspiratie, poate o sa stiti cum sa procedati intr-o chestiune de familie, cum sa-i apropiati ori sa-i impacati pe unii dintre membri familiei.

SAGETATOR
Se poate sa primiti un ajutor neasteptat din partea cuiva care are o stima deosebita fata de voi si o sa va netezeasca drumul in cariera.

CAPRICORN
O sa reglati relatia cu partenerii de afaceri, colegi, sefi, sponsori, poate puneti pe hartie noi reguli de functionare si renegociati salariul.

Articol recomandat de sport.ro
Cristi Chivu, ca niciodată! Imagini cu bucuria românului după „remontada” din Inter - Como
Cristi Chivu, ca niciodată! Imagini cu bucuria românului după „remontada” din Inter - Como
Citește și...
Horoscop 22 aprilie 2026, cu Neti Sandu. Zodia care va primi bani mai mulți și o promovare în carieră

Horoscop 22 aprilie 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. O zi cu reușite. Se poate să întâmpinăm dificultăți, dar ele n-or să ne descurajeze, că știm bine ce ne dorim și cum să obținem acele lucruri.

Horoscop 21 aprilie 2026, cu Neti Sandu. Noi începuturi și oportunități pentru zodii

Horoscop 21 aprilie 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. Rezolvări azi. Avem energie, atenție distributivă și o să putem acționa pe mai multe planuri ca să le venim de hac problemelor de tot felul.

Horoscop lunar cu Neti Sandu, 20 aprilie – 21 mai 2026. Soarele în Taur aduce schimbări de ritm și oportunități pentru zodii

Neti Sandu și Andreea Marinescu au pregătit horoscopul pentru perioada 20 aprilie – 21 mai 2026, dezvăluind influențele astrologice majore care pot modela evenimentele, deciziile și stările emoționale din această lună.  

Recomandări
Ilie Bolojan, la Știrile ProTV: Baronii locali ai PSD au avut o nemulțumire. Măsurile de disciplină au deranjat

Premierul României, Ilie Bolojan, s-a aflat față în față cu Andreea Esca, în studioul Știrilor ProTV. Prim-ministrul a explicat că PSD a declanșat criza politică pentru că reformele luate de Guvern au tăiat accesul ”baronilor locali” la banii publici.

„Ne împușcăm singuri”. În plină criză mondială, România este în mijlocul propriei crize politice. Costurile retragerii PSD

„Noi ne împușcăm singuri". O spune președintele Consiliului Fiscal, cu privire la consecințele actualei crizei politice în economie. 

Coiful de la Coțofenești și două brățări dacice au revenit în România. Cât costă să le vezi la Muzeul Național de Istorie

Coiful de la Coțofenești și cele două brățări dacice din aur, furate în Țările de Jos, s-au întors acasă. Piesele de tezaur au fost transportate în condiții de securitate sporite până la Muzeul Național de Istorie, unde publicul le va putea admira de mâine până pe 3 mai.