Angelina Jolie si-a facut liposuctie

60168581

Actrita si-a facut liposuctie, nu a slabit dupa cum declara ea din cauza alaptarii.

Angelina Jolie, care a nascut in iulie pe Knox Leon si Vivienne Marcheline, i-a uimit pe fani la premiera filmului The Changeling.

Ea a stat trei luni departe de lumina reflectoarelor si dupa cum afirma apropiatii, Angelina nu a slabit pentru ca a alaptat, ci a apelat la bisturiu.

"Nu vrea sa vorbeasca despre lucrul acesta sau sa il recunoasca, dar Angie a spus unor prieteni ca a facut o operatie pentru mamici la burtica", a declarat o sursa.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Dacia Duster a primit un upgrade serios în 2026! Cum arată și cât costă modelul ”unic pe piață”
FOTO Dacia Duster a primit un upgrade serios în 2026! Cum arată și cât costă modelul ”unic pe piață”
Citește și...
Hailey Bieber, apariție incendiară într-o rochie roșie din dantelă după finala Cupei Mondiale | GALERIE FOTO

Hailey Bieber a optat pentru o rochie roșie, inspirată de lenjerie, în timpul unei seri romantice după finala Cupei Mondiale FIFA.

PRO TV, lider absolut de audiență aseară cu partida FCSB – FK Auda. Returul se vede exclusiv pe VOYO

Interesul românilor pentru parcursul european al campioanei României s-a văzut și în cifrele de audiență.

Fiul Andreei Esca a împlinit 23 de ani. Imagini de colecție din albumul de familie și mesajul emoționant al prezentatoarei

Fiul Andreei Esca, Aris Melkior Eram, a împlinit 23 de ani. Cu această ocazie, prezentatoarea TV a publicat pe rețelele de socializare mai multe fotografii alături de fiul său.

Recomandări
Cum ar fi fost doborâte dronele de un F-16 românesc. Cele trei tipuri principale de armament ale aeronavei de luptă

Doborârea celor două drone de tip Shahed/Geran-2 de către un avion F-16 al Forțelor Aeriene Române ridică întrebarea privind armamentul folosit într-o astfel de misiune de interceptare.

După luni de blocaj, SUA și Ucraina pregătesc un nou plan de pace. Speră că Rusia va accepta un armistițiu aerian

Ucraina și SUA lucrează la o nouă inițiativă de pace pe care intenționează să o prezinte Rusiei, sperând că schimbările de pe front și intensificarea atacurilor aeriene vor determina Moscova să accepte cel puțin un armistițiu în spațiul aerian.

O a doua dronă a fost doborâtă în spațiul aerian românesc, în apropiere de Delta Dunării. Reacția MApN

O nouă dronă a fost doborâtă în spațiul aerian românesc, sâmbătă dimineață, în apropiere de Delta Dunării. Anunțul a fost făcut de președintele Nicușor Dan.