Vocea Romaniei: Cristina Bondoc, finalista la "Romanii au talent", a intrat in echipa lui Moga.VIDEO

×
Publicitate

Cristina Bondoc are 25 de ani, vine din Tulcea, si nu este o fata noua publicului roman. Ea a devenit cunoscuta dupa participarea la emisiunea “Romanii au talent”, unde a ajuns in etapa finala.

Cel mai frumos moment din viata mea a fost cand Andra a inceput sa planga la preselectiile Romanii au talent, dupa ce am inceput sa cantam”, a declarat Cristina.

Cred ca vocea mea merita” a spus Cristina chiar inainte de a urca pe scena. Ea a interpretat melodia “Because of you” si a reusit sa intoarca trei scaune: Marius Moga, Loredana si Horia Brenciu.

In final, Cristina a ales sa intre in echipa lui Marius Moga.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Cand machiajul face minuni: Ce actrita superba se ascunde in spatele acestui personaj

In spatele uneia dintre cele mai inspaimantatoare imagini din cinematografie in 2012 se afla un personaj surpriza.

Vocea Romaniei: Cine sunt concurentii care au trecut mai departe.VIDEO cu momentele spectaculoase

Inca o editie "Vocea Romaniei" s-a incheiat, iar echipele sunt aproape complete. LIVE TEXT si cele mai bune momente VIDEO din aceasta emisiune.

Veste buna pentru fanii Depeche Mode. Trupa revine la Bucuresti, intr-un concert pe 15 mai 2013

Trupa Depeche Mode revine la Bucuresti, pentru a sustine un concert pe 15 mai 2013, pe National Arena, in cadrul noului ei turneu european, care va debuta pe 7 mai.

Recomandări
Cum s-a ajuns la eșecul rușinos al legii salarizării. Patru miniștri n-au găsit în ultimii 5 ani o formulă potrivită

Cel puțin 770 de milioane de euro, atât ne costă negocierile eșuate privind legea salarizării din ultimii 5 ani. Au fost patru miniștri la Muncă, însă niciunul nu a reușit să găsească formula potrivită care să împace toate taberele implicate. 

„În 15 minute a distrus totul”. Viitura devastatoare din Nepal s-ar putea produce din nou, aproape 1000 de dispăruți. VIDEO

Cel puțin 360 de oameni au murit și aproape 1000 sunt de negăsit după viitura parcă apocaliptică produsă într-o vale din munții Hymalaia, la frontiera dintre Nepal și Tibet. 

Maia Sandu, alături de Zelenski şi Nicuşor Dan: Acum 35 de ani eram trei ţări sărace, iar astăzi suntem respectate în Europa

Președintele Republicii Moldova, Maia Sandu, afirmă că Republica Moldova, România și Ucraina au devenit din „trei țări sărace la marginea Europei” trei state respectate în Europa și pe plan mondial.