Vezi ce poti face cu un skateboard si mult tupeu!

×
Publicitate

Amatorii de senzatii tari ar putea incerca acasa cateva dintre trucurile pe care William Spencer le-a inventat. Inclusiv faza cu flick flack-ul cu aterizare pe skateboard.


Individul de fata a devenit faimos pe Internet cu o serie de filmulete in care domnia sa cadea pe rupte incercand sa faca tot felul de giumbuslucuri impreuna cu skateboard-ul.

William Spencer, caci asa se numeste, s-a reintors la trucurile de odinioara din skateboarding, pe care le-a condimentat cu elemente din gimnastica si parkour. Desi schemele au un grad ridicat de risc, de-a lungul anilor, Spencer n-a reusit decat sa-si suceasca gleznele de cateva ori.

Daca vrei sa vezi un altfel de spectacol, urmareste-i pe cei de la Harlem Globetrotters.


Articol recomandat de sport.ro
Ce face Kayla Simmons, la 30 de ani, după ce s-a lăsat de volei
Ce face Kayla Simmons, la 30 de ani, după ce s-a lăsat de volei
Citește și...
Emily Blunt, apariție plină de eleganță la premiera „The Devil Wears Prada 2”. FOTO

Emily Blunt a fost prezentă alături de colega sa din distribuția filmului The Devil Wears Prada 2, Simone Ashley, la evenimentul de promovare organizat la V&A South Kensington.

Ce spun criticii despre mult așteptatul film ”Michael”. Lipsește cel mai controversat subiect din viața lui Jackson

Filmul „Michael”, care poate fi văzut și în România, acoperă moștenirea pătată a starului pop cu o mănușă cu paiete, ascunzând problemele lui Michael Jackson sub un film biografic convențional care, dacă îți acoperi urechile, sună grozav - spun criticii.

East European Comic Con 2026. Aproape 40.000 de fani ai filmelor, serialelor, jocurilor video și culturii asiatice participă

Bucureștiul a devenit capitala culturii pop. În primele două zile de „Comic Con'', în jur de 40.000 de fani ai filmelor, serialelor, jocurilor video și culturii asiatice au trecut pragul evenimentului.

Recomandări
Focuri de armă la dineul corespondenţilor de la Casa Albă. Donald şi Melania Trump au fost evacuaţi şi sunt „în siguranţă”

Donald și Melania Trump sunt „în siguranță”, a anunțat sâmbătă Serviciul Secret american, după ce i-a evacuat pe președinte și pe Prima Doamnă de la cina corespondenților de la Casa Albă, unde s-au auzit focuri de armă. 

Războiul de la graniță. Ziua în care, pentru prima dată, o dronă a Rusiei cu încărcătură explozivă s-a prăbușit în România

Pentru prima dată de la începutul conflictului din Ucraina, o dronă cu încărcătură explozivă s-a prăbușit chiar într-un oraș din România. S-a întâmplat în Galați, iar autoritățile au intrat în alertă maximă.

40 de ani de la catastrofa nucleară de la Cernobîl. Abia peste 24.000 de ani oamenii vor putea locui din nou acolo

S-au scurs patru decenii de la cel mai grav accident nuclear din istoria omenirii. O explozie puternică a distrus, pe 26 aprilie 1986, clădirea reactorului 4 de la Cernobîl.