Paris Hilton, Dita Von Teese sau Mischa Barton la petrecerea cainilor

×
Publicitate

Vedetele de la Hollywood si animalele lor de companie au avut parte de o petrecere cu totul speciala in Los Angeles. O casa de moda a lansat o linie de accesorii pentru cateii privilegiati de soarta, care s-au ales cu cate o zgarda in voga.

Paris Hilton a sosit la petrecere alaturi de Peter Pan, un chihuahua pe care l-a adoptat de curand. Starleta s-a lasat indelung fotografiata inainte de a alege cateva accesoriile create special pentru patrupedele cu stare. Invitatii nu s-au uitat la pret, stiind ca banii vor fi donati unor centre pentru animalele abandonate.

Dita Von Teese nu s-a despartit nicio secunda de catelusa ei, Ava, iar Mischa Barton l-a prezentat mandra pe Charles Dickens.

Mare iubitoare de animale, Angelica Houston nu putea nici ea sa lipseasca de la petrecere.

Pe langa sesiunea de cumparaturi si sedinta foto, patrupedele au avut parte si de cateva cursuri de dresaj, oferite de organizatori.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
"Actiune, Motor!" Au inceput filmarile pentru Ghost Rider,pe Transfagarasan

Surpriza insa - fara Nicolas Cage, care are rolul principal si care tocmai cand incepeau filmarile parasea Romania. Actorul a fost inlocuit de dublura sa, un cascador care va filma mai multe scene pe motocicleta.

Kim Kardashian in suferinta! Si-a rupt un deget de la picior

Unde nu-s… ochi, vai de picioare! Frumusica Kim Kardashian este in suferinta mare dupa ce s-a impiedicat de o valiza si si-a rupt unul dintre degetele de la picioare.

Ricky Martin: Am plans ca un copil dupa ce am recunoscut ca sunt gay!

Ricky Martin a marturisit in emisiunea lui Oprah Winfrey ca s-a simtit “impietrit”, dar si “usurat”, dupa ce a postat pe site-ul personal mesajul: “Sunt mandru sa recunosc ca sunt un barbat homosexual norocos.

Recomandări
Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat „persona non grata”. MAE, reacție rapidă

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova „persona non grata”, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.

Ploi torențiale, vijelii și grindină de până la 4 centimetri. Cod galben în mare parte din țară. HARTĂ

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, atenţionări Cod galben de instabilitate atmosferică, averse torenţiale însemnate cantitativ şi intensificări ale vântului, valabile în zone din Transilvania, Muntenia, Moldova şi Dobrogea.