"Noul membru in familia noastra". Anuntul facut de Andreea Marin pe Facebook

61373787
ACASA TV

Andreea Marin si-a anuntat fanii de pe Facebook ca familia ei s-a marit cu inca un membru. Fanii au fost curiosi sa vada despre ce este vorba si au intrat imediat pe site-ul de socializare.

"Noul membru in familia noastra. Ea e Tigruta, originara din Valea Doftanei:)", a scris Andreea Marin langa poza cu pisica.

pisica

Fotografia a luat foarte multe like-uri, dar si comentarii pozitive.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
"Taci dracului din gura!" Cum s-a razbunat Taylor Swift pe fostul iubit la gala premiilor MTV

Cantareata Taylor Swift a devenit regina momentelor stanjenitoare la galele Premiilor MTV.

Trupa 'N Sync s-a reunit pentru prima data dupa 10 ani la premiile MTV.Timberlake, marele castigator

Justin Timberlake a fost marele castigator al premiilor MTV. A fost o seara dedicata videoclipurilor, iar premiul pentru cel mai bun videoclip al anului i-a revenit lui Justin pentru ''Mirrors''.

"Este indecenta." Costum de latex minuscul: cum a aparut Miley Cyrus pe scena la Premile MTV

Cu toate ca si-a obisnuit de multa vreme admiratorii cu atitudinea ei rebela, cantareata Miley Cyrus a socat din nou publicul american la gala Premiilor MTV de duminica seara, din New York.

Recomandări
Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Ultimul weekend de vară aduce peste 120.000 de turiști la mare. Septembrie vine cu vreme bună și prețuri mai mici

Ultimul weekend de vară aduce peste 120 de mii de turiști pe litoralul românesc, potrivit reprezentanților patronatelor din turism.

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în Ucraina. Ce se va schimba

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în războiul din Ucraina, dar va răspunde ”simetric” dacă aliații Kievului îi vor furniza acestuia componente de arme nucleare tactice.