Anuntul surpriza facut in aceasta dimineata de Stefan Banica Junior. Ce le pregateste fanilor sai

60138844

Dupa succesul reusit de Stefan Banica Junior cu piesa "Ce e dragostea?", in care apare alaturi de Marius Moga, Stefan Banica Junior le pregateste fanilor o noua surpriza.

Ascultata la toate posturile de radio, urmarita la TV si accesata de peste 3.6 milioane de ori, piesa "Ce e dragostea?" a lui Stefan Banica Junior, in colaborare cu Marius Moga nu va fi unicul videoclip de pe albumul "Altceva".

Stefan Banica Junior i-a anuntat in aceata dimineata pe fani prin intermediul contului sau de Facebook ca in curand va scoate pe piata un nou single.

"Deja pregatim urmatorul single de pe albumul “Altceva”, care sper sa va placa cel putin la fel de mult ca “Ce e dragostea?” :)", a scris Stefan Banica Junior pe contul sau de Facebook.

Citeste si: Anuntul surpriza facut de Yahoo! Daca ai cont acolo, te priveste direct

Esti pe Facebook? Cat castiga compania de pe urma postarilor tale

Articol recomandat de sport.ro
Ce face Kayla Simmons, la 30 de ani, după ce s-a lăsat de volei
Ce face Kayla Simmons, la 30 de ani, după ce s-a lăsat de volei
Citește și...
Ce spun criticii despre mult așteptatul film ”Michael”. Lipsește cel mai controversat subiect din viața lui Jackson

Filmul „Michael”, care poate fi văzut și în România, acoperă moștenirea pătată a starului pop cu o mănușă cu paiete, ascunzând problemele lui Michael Jackson sub un film biografic convențional care, dacă îți acoperi urechile, sună grozav - spun criticii.

East European Comic Con 2026. Aproape 40.000 de fani ai filmelor, serialelor, jocurilor video și culturii asiatice participă

Bucureștiul a devenit capitala culturii pop. În primele două zile de „Comic Con'', în jur de 40.000 de fani ai filmelor, serialelor, jocurilor video și culturii asiatice au trecut pragul evenimentului.

Concert de muzică folk în București, susținut de artistul independent Ovidiu Scridon

Ovidiu Scridon, un artist independent de muzică folk, care a susținut concerte atât în țară cât și în comunitățile românești din străinătate, va avea un concert duminică, 26 aprilie 2026, de la ora 16:00, în București.

Recomandări
Războiul de la graniță. Ziua în care, pentru prima dată, o dronă a Rusiei cu încărcătură explozivă s-a prăbușit în România

Pentru prima dată de la începutul conflictului din Ucraina, o dronă cu încărcătură explozivă s-a prăbușit chiar într-un oraș din România. S-a întâmplat în Galați, iar autoritățile au intrat în alertă maximă.

Oficialii Iranului au plecat din Islamabad fără să mai aștepte sosirea emisarilor lui Donald Trump. Ce s-a întâmplat

Președintele iranian a cerut populației să scadă consumul de electricitate, semn că blocada impusă de americani asupra porturilor are consecințe drastice atât asupra producției de energie, cât și a veniturilor statului. 

De ce nu a putut fi doborâtă drona rusească ajunsă în Galați. Armata anunță rearanjarea apărării la granița cu Ucraina

Ministrul Apărării a anunțat că Armata analizează rearanjarea sistemelor de apărare ale României de la granița cu Ucraina, după ce o dronă rusească s-a prăbușit în orașul Galați. Drona nu a putut fi doborâtă pentru că zbura la altitudine prea mică.