Vibratia zilei de 5 mai: afaceri si bani - doua capitole la care stam bine!

×
Publicitate

Avem un aspect de mare stabilitate afectiva - ne simtim bine in relatia de cuplu, in familie, in mediul colegial.


Apoi se-anunta si un gen de destabilitate financiara: banii care ni s-au promis apar, imprumutul pe care l-am cerut unei banci ne este aprobat si n-o sa mai fim "in pom" cu banii.

Dar mai sunt si unele aspecte care ne atentioneaza ca vine scadenta si trebuie sa achitam darile obligatorii. Ce sa facem? Suntem in zodia Taurului, care se ocupa de finante - luam bani si dam, incotro e cazul.

Afacerile merg ca pe roate acum mai mult ca oricand si nu trebuie sa pierdem vremea, ca peste doua zile totul se da peste cap din pricina lui Mercur, planeta care devine retrograda pana pe 31 mai.

Va sa zica bani si afaceri - doua capitole la care stam bine.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
Citește și...
Horoscopul zilei de 5 mai! O zi destul de buna

Pentru nativii din zodia Balantei astazi se intampla ceva cu efect eliberator. In schimb, Leii ar putea avea parte de niste incurcaturi pe plan financiar...

Horoscopul zilei de 4 mai! Se iau decizii importante

Berbecii sa aiba grija la datorii, balantele mai urca o treapta valorica, iar taurii primesc un raspuns important! Astazi este ziua deciziilor importante

Vibratia zilei de 4 mai: gandim la capacitate maxima!

Avem Mercur in zodia de bastina, in Gemeni. Asta inseamna ca gandim la capacitate maxima. Soarele e in Taur, inseamna ca avem si putere de munca si nu trebuie sa pierdem timpul.

Recomandări
Cursa contra cronometru pentru miliardele din PNRR. Aproape 3.000 de proiecte trebuie recepționate într-o săptămână

Aproape 3.000 de proiecte de investiții finanțate prin PNRR trebuie finalizate și recepționate urgent în această săptămână pentru a putea fi decontate, spune premierul Ilie Bolojan. 

Sorin Grindeanu, despre legea salarizării: „Sunt niște termene aproape imposibil de îndeplinit”

Sorin Grindeanu a declarat că i se pare foarte greu, dacă nu spre imposibil, să mai poată veni până mâine, poimâine, cu o formă a legii salarizării care să ducă la aprobare, el precizând că sunt niște termeni aproape imposibil de îndeplinit.

Drona care a căzut în Vrancea a stat cinci ore agățată într-un nuc. A fost observată de o femeie

O dronă care a fost observată luni dimineață în județul Galați a dispărut de pe radar și s-a prăbușit într-un sat din Vrancea.