Horoscopul zilei - 3 iunie

×
Publicitate

Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.

GEMENI - Sunteti in mare forma, puteti descalifica orice adversar care concureaza pe acelasi post cu voi, e momentul sa faceti dovada tuturor calitatilor.

RAC - O sa trebuiasca sa va achitati de toate obligatiile, sa platiti rate, facturi, sa nu va treziti cu amenzi, sa scoateti bani in plus din buzunar.

LEU - Solicitari din mai multe directii azi si o sa fie epuizant, poate va dramuiti eforturile ca sa rezistati pana la finele povestii, pana noaptea tarziu.

FECIOARA - E agitatie in jurul unei chestiuni legate fie de bani, fie de sanatate si o sa-i dati de capat - chiar daca mai intampinati niste dificultati pe parcursul zilei.

BALANTA - O sa gasiti un bun companion de plecat intr-o scurta vacanta sau sa va duceti impreuna la o sala de sport sau la un club, sa desfasurati genul preferat de activitate.

SCORPION - Poate va apucati de curatenie generala - e ziua ideala pentru scos afara toate lucrurile pe care nu le mai folositi- ca altii poate au nevoie de ele.

SAGETATOR - Noutati legate de plecarea in concediu, de costuri, de traseu, de cazare - divrese lucruri pe care trebuie sa le puneti la punct sa n-aveti surprize.

CAPRICORN - O sa scoteti niste bani din buzunar pentru situatiile de urgenta care apar, din senin, si trebuie sa aveti grija sa va mai ramana o rezerva.

VARSATOR - Il puteti contacta pe cel care e dispus sa dezvolte un parteneriat cu voi ca sa va asigurati un venit constant. Stati de vorba pana cadeti la invoiala.

PESTI - Trebuie umblat cu duhul blandetii cu unul dintre sefi sau colegi care nu e lipsit de bun simt- azi o fi doar nervos sau e bolnav - bine, astea nu sunt scuze.

BERBEC - Un subiect pe care-l credeati epuizat - legat de viata de cuplu - revine si trebuie sa lamuriti toata situatia sa nu se mai repete, ca pune in pericol relatia.

TAUR - Va descurcati, daca-i vorba de bani sa platiti pe cineva care sa va repare, sa va lucreze ceva pe-acasa si se termina lucrarea sau cel putin asa ar trebui.

Articol recomandat de sport.ro
După ce a spulberat Roma, Cristi Chivu și-a început conferința vorbind despre Mircea Lucescu
După ce a spulberat Roma, Cristi Chivu și-a început conferința vorbind despre Mircea Lucescu
Citește și...
Horoscop 6 aprilie 2026, cu Neti Sandu. Se poate să recuperați niște bani

Horoscop 6 aprilie 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. Reușite azi. Avem o agendă încărcată și o să dăm zor să ne ocupăm de cât mai multe lucruri, ca să ne eliberăm până de sărbători.

Horoscop 5 aprilie 2026, cu Neti Sandu. O să avem curaj să spunem cuiva „Te iubesc!”

Horoscop 5 aprilie 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. O zi deosebită. O să-i cultivăm pe cei dragi, pe cei care au nevoie de noi și o să avem un gest, un gând, un dor, oricât de mic, pentru cei care contează pentru noi.

Horoscop 4 aprilie 2026, cu Neti Sandu. Le puteți face o surpriză celor dragi

Horoscop 4 aprilie 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. O zi frumoasă. Ne pregătim sufletește pentru sărbătorile care vin, ne eliberăm de tulburările interioare, iertăm ce este de iertat și îndreptăm situațiile care ne-au dat bătăi de cap.

Recomandări
Vremea se schimbă radical în România, din cauza unei mase de aer polar. Lapoviţă şi ninsoare, posibil şi în București

Vremea se răceşte accentuat începând de marţi, aşa încât în Săptămâna Mare vor fi precipitaţii mixte, chiar şi sub formă de lapoviţă şi ninsoare, posibil şi în Capitală, cel mai rece fiind în cursul zilei de vineri.

PSD vrea un nou protocol al coaliției. Va renunța să dea următorul premier dacă PNL îl înlocuiește pe Bolojan - surse

PSD vrea modificarea protocolului coaliției și este dispus să renunțe la funcția de prim-ministru până la următoarele alegeri dacă PNL alege să îl schimbe pe Ilie Bolojan, transmit surse politice pentru Știrile ProTV.

O femeie, principala suspectă în cazul medicului ucis şi incendiat în casa sa din Capitală, a fost reţinută

O femeie de 39, principala suspectă în cazul uciderii medicului anestezist din București, a fost reținută şi urmează să fie dusă în faţa instanţei cu propunere de arestare preventivă. Anchetatorii au făcut percheziții în locuința ei.