Biletele pentru concertul Jennifer Rush de la Bucuresti, intre 50- 250 lei

60294685

Biletele pentru concertul pe care cantareata americana Jennifer Rush il va sustine la Sala Palatului din Capitala, pe 17 octombrie, au fost puse in vanzare si au preturi cuprinse intre 50 si 250 de lei.

Biletele sunt disponibile la casieria Salii Palatului, in magazinele Diverta, Muzica Store, Libraria Eminescu si online, pe www.biletoo.ro, www.myticket.ro, www.bilete.ro, www.blt.ro si www.ticketpoint.ro.

Biletele sunt impartite pe categorii, avand preturi de 250 de lei (VIP), 200 de lei, 175 de lei, 150 de lei, 100 de lei si 50 de lei.

Printre cele mai celebre piese ale lui Jennifer Rush se numara "The Power of Love", "Ave Maria", "Destiny", "Heart over Mind" si "If you Ever Lose my Love". Jennifer Rush, pe numele real Heidi Stern, s-a nascut la New York, pe 28 septembrie 1960. In copilarie a luat lectii de canto si a studiat muzica clasica. Lansarea ei a venit in anii '80, aceasta inregistrand impreuna cu Elton John piesa "Flames of Paradise". Cativa ani mai tarziu, artista a lansat albumul "Jennifer Rush" (1984).

Articol recomandat de sport.ro
Contra curentului! Cu ce echipă din România ține Codruța Filip: ”Sunt fidelă, indiferent de vremuri”
Contra curentului! Cu ce echipă din România ține Codruța Filip: ”Sunt fidelă, indiferent de vremuri”
Citește și...
FOTO & VIDEO, nunta anului în showbiz. Dua Lipa și Callum Turner le-au dat bani italienilor, să uite neplăcerile provocate

Dua Lipa și Callum Turner au plătit 11.508 dolari locuitorilor nemulțumiți din Palermo, care s-au supărat din cauza neplăcerilor provocate de nunta lor grandioasă.

Brad Pitt și Ines de Ramon, apariție la Roland Garros. Ce au făcut cei doi în tribune. GALERIE FOTO

Actorul american Brad Pitt, în vârstă de 62 de ani, și iubita sa, Ines de Ramon, au participat sâmbătă (6 iunie) la finala feminină de la Roland Garros 2026, desfășurată la Paris, în Franța.

Eurovision a pierdut 35 de milioane de telespectatori faţă de ediţia din 2025. Care ar putea fi explicația

Ediţia din 2026 a Eurovisionului a pierdut 35 de milioane de telespectatori. UER, organizatorul concursului, a anunţat că 131 de milioane de telespectatori au urmărit finala din 16 mai.

Recomandări
MAE, reacție oficială după prezența unui europarlamentar român la forumul lui Vladimir Putin: ”Câteva excepții jenante”

Ministerul Afacerilor Externe (MAE) a transmis, duminică, un mesaj în care critică prezența ”unor cetățeni europeni” alături de oficiali ruși și oameni de afaceri ”sub regim de sancțiuni europene”, la forumul organizat sub patronajul lui Vladimir Putin.

Americanii au atacat mai multe instalații radar din Iran. Oficiali iranieni: ”O încălcare clară a armistițiului”

Iranul acuză Statele Unite că au încălcat din nou armistițiul, după mai multe lovituri ale americanilor în sudul țării.

”S-a rupt cerul” în România. Zeci de gospodării au fost inundate din cauza furtunilor. Vântul a făcut ravagii în Moldova

Un nou episod de vreme rea este așteptat în estul țării, după ce, sâmbătă, aproape toată România a fost sub cod galben de instabilitate atmosferică. S-a rupt cerul, iar vântul a bătut cu putere în special în Moldova și în estul Munteniei.