Ultimul mesaj postat pe Facebook inainte de a-si lua viata. “Toata scoala stie”. Ce s-a intamplat

61305306

La cateva luni dupa ce o adolescenta de 15 ani s-a sinucis, politia a arestat trei tineri care au determinat-o pe fata sa faca gestul extrem.

Audrie Pott, din California, s-a spanzurat anul trecut in luna septembrie, dupa ce a suferit o umilinta incredibila. Trei baieti au imprastiat in scoala fotografii compromitatoare cu ea, dupa ce au violat-o, potrivit New York Daily News.

Cei trei adolescenti au fost arestati in urma cu doua zile, iar parintii fetei vor ca ei sa fie judecati ca adulti si sa primeasca o pedeapsa pe masura.

Baietii sunt acuzati ca in luna septembrie au abuzat-o sexual pe Audrie, dupa ce tanara a baut alcool la o petrecere. Pentru ca totul sa fie si mai oribil, cei trei baieti au pozat-o cu telefonul mobil in timpul agresiunii, iar apoi au trimis imaginile mai multor colegi din Liceul Saratoga din San Francisco.

Toata scoala stie… Viata mea este distrusa” – a fost ultimul mesaj postat de Audrie pe Facebook. Dupa cateva zile ea s-a sinucis.

Parintii fetei au aflat de viol abia la cateva zile dupa ce aceasta s-a sinucis. Dupa arestarea celor trei baieti, au iesit la lumina detalii tulburatoare ale cazului, iar acum toata lumea a inteles ca adolescenta a indurat umilinte incredibile.

Robert Allard, avocatul familiei, a spus: “Din ceea ce stim noi, ea era inconstienta, iar in camera in care era ea erau mai multi baieti. I-au facut lucruri inimaginabile in timp ce era inconstienta…”.

Articol recomandat de sport.ro
Mesajul de la Paris care i-a șters zâmbetul de pe buze lui Vladimir Putin
Mesajul de la Paris care i-a șters zâmbetul de pe buze lui Vladimir Putin
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Premierul desemnat Eugen Tomac începe consultările cu partidele pentru susținerea în Parlament. De câte voturi are nevoie

Premierul desemnat Eugen Tomac a anunţat că va începe, luni, seria consultărilor politice cu partidele parlamentare, în vederea obţinerii susţinerii pentru validarea în Parlament a guvernului pe urmează să-l propună.

Șeful armatei americane, desființat de europeni după discursul de la Ziua Z: ”Prostie grotescă și aroganță ridicolă”

Șeful armatei americane, Pete Hegseth, este de o ”prostie grotescă și aroganță ridicolă” în discursul său de Ziua Z, în care a comparat debarcarea trupelor aliate în Normandia, în Al Doilea Război Mondial, cu ”invazia” migranților, scrie presa europeană.

Haos după ploile torențiale în mai multe județe. Viiturile au blocat accesul în zeci de gospodării. „Mi se pare ireal”

Furtunile de vară din ultimele ore au provocat inundații puternice în mai multe județe. Viiturile s-au năpustit în zeci de gospodării și au blocat circulația pe mai multe porțiuni de drum.