Stewardesa acuzata de colegi ca a transportat ceva ilegal, ascuns in lenjeria intima

61351777

O insotitore de bord din Statele Unite, angajata Americam Airlines, da in judecata compania, dupa ce colegii ei au acuzat-o ca a transportat ilegal pui de sobolan, pe care i-ar fi ascuns in lenjeria intima.

Louann Giambattista (55 de ani) spune ca in urma acuzatilor, nu a mai putut parasi tara, timp de de mai bine de un an.

In februarie 2012, un pilot a raportat faptul ca stewardesa avea o "umflatura" in unul din buzunare si observat ulterior "ceea ce parea a fi un animal viu".

Un alt coleg a informat compania ca a vazut-o pe Louann hranind un pui de sobolan. La perchezitia bagajelor ei, nu s-a gasit insa niciun sobolan.

Cu toate acestea, sustine femeia, compania aeriana i-a marcat pasaportul, astfel incat la fiecare calatorie, trecerea prin vama devine un cosmar de durata, astfel ca ii e imposibil sa-si faca meseria.

Ea a recunoscut ca iubeste animalele, dar spune ca este constienta ca exista un loc si un timp pentru animale.

 

 

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
"Faceti ca mine si veti arata asa". Cum a ajuns sa arate un barbat dupa excesul de steroizi. FOTO

Multi barbatii care fac bodybuilding ajung la un moment dat sa foloseasca steroizii pentru ca vor sa accelereze efectele antrenamentelor.

Farsa de groaza pe care i-a facut-o un glumet iubitei: fantoma care iese din televizor. VIDEO

Curios cum ar reactiona prietena lui in momentul in care vede o "fantoma" iesind din televizor, un tanar din Statele Unite a pregatit minutios o farsa, iar apoi a asteptat momentul potrivit.

"Imi provoaca greata, dar in acelasi timp imi place". Cine este iubitul acestei femei. FOTO

O femeie divortata de 35 de ani se afla in cautarea unui loc de munca si a gasit, in loc, un iubit. Are acum niste framantari interioare bizare care au determinat-o sa apeleze la un specialist.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.