Cine a fost prima? Lindsay Lohan sau Madonna?

60172451

Lindsay Lohan a avut mare curaj sa ii imite stilul Madonnei, luni seara, la New York. Cele doua au aparut la un eveniment monden, ca doua pisici siameze.

Vedetele erau identice: par cret, blond, machiaj inchis, haine negre si, ca si cum nu era suficient, au pozat si in aceeasi postura, cu mainile in sold.

Sa spunem ca fetele stiau ca au pozat la fel, doar postura respectiva este la amre cautare printre divele de la Hollywood, dar Madonna sigur a observat parul lui Lindsay.

Totusi, superstarul nu s-a aratat prea impresionat de imaginea copiata a lui Lohan, Madonna fiind sigura pe aspectul sau, ca intotdeauna.

Articol recomandat de sport.ro
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Citește și...
Fata Madonnei ii fura hainele!

Putine adolescente pot sa imprumute din hainele mamicii si sa fie cool. Lourdes, fata Madonnei, poate sa dea iama fara grija in dulapul cantaretei. Si chiar o face!

Cristina Spatar se pregateste de razbunare!

Regina Cristina nu-si gaseste linistea. Dupa scandalul stenogramelor convorbirilor acide dintre ea si fostul iubit, Mirco Maschio, acum cantareata si sotul ei au fost santajati de catre o ziarista, sora Elenei Gheorghe, cu niste materiale compromitatoare.

Fostul Annei Lesko se jura ca nu mai iese cu Moni

Fostul iubit al Annei Lesko are mustrari de constiinta dupa escapada cu Monica Columbeanu si cele doua fete, el realizand ca iesirea lor s-ar putea interpreta gresit.

Recomandări
Seceta golește lacul Techirghiol. Apa s-a retras zeci de metri, iar pontonul a rămas suspendat pe uscat

Lacul Techirghiol se retrage vizibil din cauza căldurii și a secetei, iar malurile arată acum complet diferit. Apa a lăsat în urmă suprafețe mari de pământ uscat și crăpat.

SURSE: PPE și Renew cer Comisiei Europene să blocheze jalonul de 770 de milioane de euro, din cauza amendamentului Fritz

Liderii PPE și Renew Europe, principalele grupuri politice pro-europene din Parlamentul European, i-au trimis o scrisoare comună președintelui Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, în care se arată îngrijorați de soarta statului de drept din România.

Noi condiții pe piața de creditare din România. Ce ai putea pune în plus, ca garanție, la împrumuturi - proiect BNR

Băncile ar putea avea mai multă flexibilitate atunci când acordă anumite credite, iar unele împrumuturi ar putea fi garantate cu titluri de stat.