Vezi cum va fi vremea in urmatoarele trei zile!
19-02-2009
|
17:24
Ziua de astazi va aduce inca un pic de ninsoare. Schimbari apar mai ales in regimul termic: maximele isi largesc intervalul: reapar valorile de 8 grade.
Maine se va insenina in nord-vest, in schimb asteptam ploi si lapovita prin sudul tarii. Ninsori mai apar in zona de munte, in sudul Banatului si in tinuturile centrale.
Vineri ni se pregateste tot lapovita in tinuturile sudice si cativa fulgi prin celelalte zone.
Sambata, norii se mai imprastie, dar se raceste la loc. Temperaturile isi vor strange intervalul.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
meteo,
Dată publicare:
18-02-2009 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pace în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare de la Papa Leon al XIV-lea. FOTO
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare neașteptată de la Papa Leon al XIV-lea, ca răspuns la un desen prin care se ruga pentru copiii afectați de război.